Koçtaş'tan Aldığım Banyo Lavabosu Damlıyor!

İsmail A. |

6. ayda montajını yapmış oldukları ILICA diye faturasında adı geçen model banyo dolabı ve yine sizden aldığım Adel marka gırtlak borunun (üstü kapaklı olan) montajını kendim yaptım. Ancak gırtlak boru ile lavabonun birleştiği noktada su birikmiş ve sızıntı yapmış. Biz ancak koku geldiği vakit bunun farkına varabildik.

Oranın sorumlusu H*** Bey'e lavabonun altının çapaklı olduğunu söylememe rağmen firmanın kusuru kabul etmediğini söylediler. Her defasında biz size döneceğiz deyip aramadılar. Böyle bir satış anlayışını kabul etmiyorum. Tüketici hakem heyetine faturamla birlikte resimleride teslim ettim. Bir daha sizinle alış veriş yapmayı düşünmüyorum. Ekte 3 resim mevcut.

Etiketler :

Personel İlgisizliği Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail A.
  27 Eylül
  22:07

  Evet çok tşk ediyorum hemen aradılar.. Çok yardımcı oldular gerçekten ilginizden bunaldım diyebilirim.. Bizden istediğiniz birşey var mı diye soruyor sorumlu arkadaş sanıyorum 3 ay önce defalarca iletmiştim sıkıntımı. Alay mı ediyorsunuz insanlarla. Zaten bir beklentim yoktu açıkçası.. Ben sadece bu anlayışınız bir gözden geçirirsiniz diye mail attım... Ben kamu da çalışıyorum ama inanın sizin kadar kayıtsız değilim vatandaşa...Basit bir esnaftan alsaydım çoktan hallederdi işimi eminim... Resimleri incelediniz mi bilmiyorum ama sanıyorum siz aramayı sonuçlandırmak olarak algılıyorsunuz..Değişik bir şikayet değerlendirme anlayışı. Saygılar kolay gelsin...

 • 27 Eylül
  09:44

  Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr