09 Eylül 2013

Koçtaş'ta Ürün Çeşitliliği Çok Kısıtlı!

Yeni ev kurduğum için 2 aydır Koçtaş'a sık sık gidiyorum. Fakat bir durum var ki beni inanılmaz derecede rahatsız ediyor. Koçtaş'ın raflarına koyarak teşhir ettiği ürünlerin stoklarını elinde bulundurma ile ilgili çok ciddi bir sıkıntısı var.

Bir ürünü beğeniyorsunuz, almak için yetkiliye danışıyorsunuz ,ama bu ürünün ya tek modeli/rengi kalmış ya da tamamen bitmiş. O zaman bu ürünün teşhirde ne işi var diye düşünüyorum ister istemez. Bu 1-2 üründe olsa normal karşılardım; fakat neredeyse 10-15 kere aynı şey başıma geldi. Her sefer bir ürünü beğendikten sonra "kalmamış" yanıtını aldım. Koçtaş, ürün tedarik ve stok ile ilgili sıkıntısını çözmediği sürece müşteri mütemadiyen üzülecektir.

Doğukan 240 Okunma

Cevaplar

  • Doğukan22 Eylül 2013

    Değişen bir şey yok. Dün yine Koçtaş'a gittim, şu sandalye güzelmiş, elinizde var mı? Yok. Şu var mı? Yok. Bu rengi var mı? Yok, bir tek teşhir ürünü kaldı elimizde. İyi o zaman, siz onları teşhir ededurun.

  • Koçtaş Temsilcisi09 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön