Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Sorumsuz Ve Umursamayan Koçtaş

Alireza
18 Nisan 17:19
98

28 Şubat tarihinde Koçtaş Kartal şubesinden banyo dolap seti aldım. Ödeme yaptım ve en fazla 40güne ürünlerim teslim olacağı söylendi. 28 martta ürünlerimin hazır olduğu ve bir gün sonrasında teslim olacağı mesajını aldım. Ona göre banyodaki dolabımı gönderttim. Ancak bir sonraki gün, dolapların eksik olduğu, ve teslim edilmeyeceğine dair çağrı aldım. Ve en fazla bir hafta içinde geleceği söylendi. Ancak aradan 2hafta geçti ve haber çıkmadı. Koçtaş müşteri hizmetlerini aradım ve şikayetimi ilettim, Kartal şubesinden aranacağım ve bilgi verileceği söylendi. Kartal şubesinden arandığımda, o firmanın yetkilisinin gelip durumu açıklamasını beklemem gerektiği iletildi. Bir sonraki gün üretici firmanın yetkilisi gelince, bir hata olduğunu ve nisan sonu benim teslimatın yapılacağı söylendi. Sorumluluğu sürekli üreticiyi atan müşteri hizmetlerine söylediğim gibi, bana ne üretici firmadan? Ben Koçtaş'tan aldım. Be kadar sorumsuz bir firma oldunuz siz?

Sizden alışveriş yaptığım güne, bin pişman ettiniz ya.

Ya sizden alışveriş yapmak ne büyük hataymış. İlgilenen yok, kimsenin hiçbir şey umurunda değil. Satışı yapana kadar. Sonra üretici firma. Siz sow room musunuz? Ne demek bu ya? Ben parayı size ödüyorum. Sizi tanıyorum. Bana ne arkadaş üretici firmadan.

Ne kadar kötü ve sorumluluk almayan Bir firma oldunuz. Tüketici Hakları'na da şikayet edeceğim. O mağazaya girerek belamı bulmuşum ben.

18 Nisan 17:23 (Şikayetten 3 dakika sonra)

Merhaba Alireza Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi

Alireza
18 Nisan 17:56

Aynen, Arayıp bizim sorunumuz değil dersiniz. Zaten bir çözüm olmayacağına adım gibi eminim. Buraya yazma sebebim, insanlar görsün, sizi daha az tercih etsin. Çünkü müşteriye değer vermiyorsunuz. Bize öğretilen, müşteri veli nimettir. Bizde esnafız, ancak sizin işiniz sadece insanların parasını alana kadar. Sonrasında hizmet ekside.

Benzer Şikayetler

5
Çözüldü

İstanbul Kartal Koçtaş Montaj Randevu Problemi

Ozgur
01 Ağustos 2023 17:25
340
"Koçtaş Kartal müşteri hizmetleri biriminden Muhammed bey'e ve montajı yapan Emre b** bey'e Çok teşekkür ederim Bir gün içinde çözüme kavuşturdular"

Koçtaş Sipariş Tedarik Problemi Ve Koçtaş In İlgisizliği

Mert
18 Mayıs 16:40
-
Koçtaş Sipariş Tedarik Problemi Ve Koçtaş In İlgisizliği
Koçtaş Sipariş Tedarik Problemi Ve Koçtaş In İlgisizliği

Koçtaş Demek Problem Demek

Okan
17 Mayıs 18:08
21

Koçtaş Ankamall'dan Aldığım Gardırop Hüsranı!

Berkan
16 Mayıs 20:20
39
00:00

Koçtaş Durul Duşakabin Müşteri Mağduriyeti, Yedek Parça

Doğa
16 Mayıs 16:11
66
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz