24 Ekim 2013

Koçtaş'tan aldığım Ürün 2 Haftada Bozuldu!

Koçtaş Ankamall mağazasından 23 martta 2013 karcher marka basınçlı yıkama makinesi aldım. Ürün 2 hafta sonra bozuldu. Ürünü mağazaya götürdüm iadesini istedim. Muhataplarının kendileri olmadığını firmayla görüşmelerini söylediler. Bende satarken ürünü Koçtaş güvencesi altında sattıklarını hatırlattım.


Tepkim üzerine aldılar. Servise gönderdiler. Tabi serviste tahmin ettiğiniz gibi kullanıcı hatası olduğunu söyleyip 50 TL ücret talep etti. Yine beni tepkim üzerine tamir edip gönderdiler ve aynı ürün yine arızalandı ve ben bu yukarıda yazdıklarımın aynısı birebir yine yaşadım ve yine 50 TL ücret talep ediyorlar. Koçtaş'ta biz servisin söylediklerini dikkate alırız deyip ürünü iade almıyor.

İsmail 169 Okunma

Cevaplar

 • İsmail27 Ekim 2013

  asla koçtaştan bir daha alışveriş yapmam.

 • İsmail27 Ekim 2013

  şikayetimi yazıyorum koçtaş müşteri hizmetlerine daha sonra telefondan arıyorlar telesekreter gibi hep aynı şeyleri söyleyip kapatıyorlar sonra bildirim sonuçlandırılmıştır.ama benim sorunum hala çözülmedi hersey formalite icabi yapılıyor

 • İsmail24 Ekim 2013

  gerçekten çok yardımcı oldular bant kaydı gibi arayıp burda yazanları söylediler 2 kez .hala bana servis raporu dişinda bişey yapamayız diyorlar bi ürün 3 ay içinde 2 kez farklı arızalar veriyor kullanıcı hatası oluyor ürün muhteşem asla arızalanmaz hep kullanıcılar hatalı becereksiz oluyor karcher marka ürün almayın koçtaş tanda kesinlikle alışveriş yapmayın bu bana ders oldu.

 • Koçtaş Temsilcisi24 Ekim 2013

  Talebiniz 382041 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön