22 Ocak 2014 #2250068

Koçtaş'ta Bir Dayak Yemediğimiz Kaldı!

Koçtaş Cevahir mağazanızdan duşa kabin, banyo dolabı ve musluk başları aldım. Dün ürünler geldi Banyo dolabı gelen ürünler için de yoktu ve adamlarınız imzala da gidelim diye bana bağırdılar. Dayak yemeden bari getirdiğiniz ürünleri göreyim dedim, bana bu bizim işimiz değil, imzala biz
gideceğiz dediler. Yani teslim aldığım ürünü bana açıklayan gösteren kimse yok. Gelen ürün eksik mi kırık mı açıklayan yok imzala gidelim diye bağıran adamlar var.


Banyo dolabına gelince bir hafta sonra teslim edeceklermiş. Ben sizin kendi aranızda organize olamayaşınızın neden mağduru oluyorum? Bu zararımı nasıl karşılayacaksınız? Lütfen bu şikayetime x numaralı bildirim ile kayda alındı yazmayın çözüm sunun!

Burak 163 Okunma

Cevaplar

  • Burak27 Ocak 2014

    Zararimi gidermediginiz gibi alay eder gibi sunduğunuz çözüme de pes diyorum. Bu sizinle son alışverişimdir.

  • Burak22 Ocak 2014

    Yani sonuç olarak? Bana iletilen benimle iletişime geçen maduriyetimi gideren kimse olmadı? Bu msjı kopyala yapıştır yapınca siz sanırım sizin için sorun çözüldü.

  • Koçtaş Temsilcisi22 Ocak 2014

    Talebiniz işleme alınıp, Koçtaş içinde ilgili birimlere yönlendirme yapılmıştır. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön