sta-1-hoverYetersiz Çözüm

"koçtaş'ın Bir Türlü Temin Ve Deposundan Sevk Etmediği Ürün Parçaları"

Birol Birol17 Ekim 01:27

Koçtaş'ın internet sitesinden 02/10/2020 tarihinde sipariş verdiğim (sipariş no:1012****14) gardırobu 06/02/2020 tarihinde teslim ettiler. 08/10/2020 tarihinde kurulum için gelen için arkadaşlar paketi açtıktan sonra bazı parçaların hasarlı oluşundan dolayı kurulumu yapmayıp depodan hemen hasarlı parçalarla ilgili sipariş geçtiler ve bitmek bilmeyen süreç başladı. Bugün süreçle ilgili 9. Gün ve asla ne parça temini gerçekleşti ne de depodan parça sevkiyatı yapıldı. Neredeyse her gün arıyorum ve asla bir ilerleme sağlamıyorlar. Müşteri ilişkilerinden telefonla görüştüğüm arkadaşlar sisteme süreci hızlandırmayla ilgili not aldığını söylüyor ama süreç asla hızlanmıyor. Yeni taşınacağım bir ev ama gardırobun kurulmamış olmasından dolayı taşınamıyorum ve büyük mağduriyet yaşıyorum. Depolarından hasarlı parçaları ne sevk ediyorlar ne de ilgileniyorlar. Üst yetkililerle görüşmek istediğimi belirttiğimde bunu da sağlamıyorlar. Her gün aramaktan yoruldum. Depo yöneticisi asla görevini yapmıyor. Parçalar adresime geldikten sonra bir de kurulum için beklemem gerekecek. Kesinlikle pişman oldum. Koçtaş'ın bu sistem işleyişi çok kötü. Ürünün satış sonrası kısmında büyük sorunlar var ve çözüm ekibi sorunları çözmüyor. Lütfen artık sorunumun çözülmesini talep ediyorum.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Birol 18 Ekim 12:31

Hiçbir şekilde geri dönüş sağlamıyor ve sorunu çözmüyorsunuz. Çözüm ekibiniz sorunları umursamama ve çözmeme üzerine yapılanmış. Bu süreç ve yaşattığınız mağduriyet tam bir rezalettir.

Koçtaş Logo Koçtaş 17 Ekim 10:58

Merhaba Birol Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler