14 Ocak
Yorum Yap
#11447777

Koçtaş Yenibosna AVM

Bazen dinlenmek için uğradığımız, zaman zaman 5 yaşındaki çocuğumuzu eğlendirdiğimiz ve yemek yediğimiz Koçtaş Yenibosna AVM'de üst kısımda yemek yerinde, oyuncakların olduğu bölümde, camın önündeki boş prizlere bilgisayarımızı takıyoruz. Playland grubuna ait olduğu yazılan bu oyuncak grubu yetkilileri geldiğinde bize boş prizi kullanmamıza izin verdi. Ancak daha sonra gelen Koçtaş güvenlik görevlileri "Bunların sayacı ayrı. Diğer müşteriler kullanıyor, sizde kullanıyorsunuz. Ancak kullanmak yasak. " diye bizi uyarırken aynı anda prizi kullanan diğer kişilere hiçbir uyarı yapmadı. Zaman zaman geldiğimiz bir yer burası, her gün sürekli alışveriş yapıyoruz. "Gelin, oturun, yemek yiyin, ama bilgisayarınızı açmayın, çalışmayın, işinizi yapmayın, fişinizi buralara takmayın. " diyorlar.


Başka telefon takanlara bir ikaz yok. Bu durumdan şikayetçiyiz. Eşim uluslararası gazeteci. Linkedin'den ulaştığımız firmanın gerçek sahipleri bir sorun olmayacağını söyledi. Sözde güvenlik görevlilerinin bizi görüştürdüğü kişi, yetkili: "Mecbur kalmadıkça kullanmayın. " diyor.


Kahve Dünyası-Mado gibi kafelerinde sorun olmayacağını söylüyorlar, ancak hangi çocuk 5 saat kafede oyun oynamadan durabilir? Akıl edemiyorlar. Sırf çocuğumuz oyun alanlarında oyun oynasın diye burada oturuyor, bilgisayar üzerinden işimizi yapıyoruz. Oğlumuz belki de oyun makinelerine 10 TL'den fazla para atarak oyun oynamakta. Sırf 1 TL gibi komik bir elektrik ücretini mi sorun ediyorlar? Koçtaş'a yakışmadı. Yenibosna Koçtaş AVM.

Yasemin Yasemin 254 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi14 Ocak

    Merhaba Yasemin Hanım, Geri bildiriminizi mağazamıza ileterek takip sürecini başlattık. 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler