30 Nisan 2013 #1772164

Koçtaş Yedek Parça Sorunu!

2012 senesi içinde Koçtaş'tan TAÇ Alaaddin Avize aldık. Avizenin cam kısımlarından bir tanesi temizlik esnasında kırıldı. Koçtaş web sitesi üzerinden online yardım yolu ile kırılan parça hakkında bilgi almak istedim ama ne üretici firma bilgisi iletiliyor ne de yedek parça olarak temin için bilgi veriliyor.


Sonuçta tedarikçi firmaya web üzerinden mail ile ulaşıp istediğim parçanın temin edilebildiği bilgisini 30 dakika içinde mail bilgisi ile aldım. Koçtaş madem sattığı ürünün yedek parçası konusunda yardımcı olmuyor, ürün tedarikçisini neden açıklanmıyor anlamış değilim. Yedek parçayı kendimiz mi üretelim ? Nasıl bir müşteri memnuniyeti anlayışı veya nasıl bir kural zinciri var.

Engin 906 Okunma

Cevaplar

  • Engin30 Nisan 2013

    Sayın Koçtaş yetkilisi, Bana telefonla ulaşmanıza gerek yoktur, çabalarınız için şimdiden teşekkür ederim. Üretici firma bilgilerini benim yaşadığım durum benzeri bir durumda ürünü mağazalarınızdan temin eden sayın tüketicilerinizle paylaşırsanız hizmet kaliteniz artacaktır.Bu tür bilgilerin gereli bilgilerin paylaşılmaması size hem müşteri hemde prestij kaybettiriyor. Teşekkür ederim.

  • Koçtaş Temsilcisi30 Nisan 2013

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır.Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön