03 Ekim 2017

Koçtaş - Yalan Kargo Günü Beyanı ve Kurulumun Hala Yapılmamış, Bilgi Dahi Paylaşılmamış Olması!

Koçtaş web sitesinden aldığım dolap söylenildiği tarihte bırakın teslim olmayı kargoya dahi verilmemiş, tedarikçiden bilgi alınmamıştı. 29 Eylül'de uzun uğraşlarım sonucunda dolabı teslim almış olsam da üzerine 80 lira ödeyerek istediğim kurulum için defalarca aramamam rağmen hala bir bilgilendirme yapılmadı.

Barış 285 Okunma

Cevaplar

 • Barış22 Ekim 2017

  Bir kez olsun aramadınız bile. Aldığım ürünün iadesini bile kendim halletmek zorunda kaldım. Gerçekten uğraşmayın bu firmayla. Alışveriş yapmamanızı tavsiye ederim ya da uğraşıp güzel bir tazminat alabilirsiniz.

 • Koçtaş Temsilcisi22 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz 3864961 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Barış05 Ekim 2017

  Akıl sağlığınızı önemsiyorsanız bunlardan alışveriş yapmayın. İnsan sağlığını tehdit ediyorlar! 21 Eylül'de alıp zar zor 29 Eylül'de teslim alabildiğim dolap için defalarca arayıp uzun uğraşlar sonunda bugüne randevu verip akşam 18 olup aradığımda ürün hatalıymış o yüzden kurulum yapamıyoruz değişim ister misiniz diyecek kadar yüzsüz ahlaksız bir firma. Yüklü bir tazminat ödemedikçe akıllanmayacaklar anlaşılan. Dava açmak isteyenlere yardımcı olabilirim.

 • Barış04 Ekim 2017

  Tahmin ettiğim üzere herhangi bir geri dönüş yapılmadığı gibi çağrı merkezinden bilgi almak da asla mümkün değil. Arkadaşlar bu rezilliği yaşamak istemiyorsanız Koçtaş'tan alışveriş yapmayın.

 • Barış03 Ekim 2017

  Ben sizin yalanlarınızdan bıktım, amacım bilgi almak da değil artık dolabımın kurulması günlerdir yerde olan eşyalarımı temiz tutabilmek.

 • Koçtaş Temsilcisi03 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz 3821310 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön