Koçtaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Demet sonuçtan hiç memnun değil

Koçtaş Ve Horoz Lojistik

389
Demet
Demet 14 Mart 14:18

Koçtaş isimli firmadan 3 kapılı giyinme dolabı aldım, ürünü mağaza da görüp beğendim adresime ücretsiz gönderilmek üzere sipariş oluşturdu yetkili çalışan, ürünü getirecek firmanın Horoz Lojistik ® olduğunu öğrendim, beni arayarak " Merkeze 20 km uzaklıkta ki kasabaya getiremeyeceklerini, ilçe olsaydı ( en az 70-80 km uzaklıkta ) getirebileceklerini söylediler, bende Koçtaş isimli firma ile görüştüğümü ücretsiz bir şekilde adresime getireceklerini söylediklerini ilettim, bunun üzerine bana yardımcı olmadılar, Koçtaş ile iletişim kurup şikayetimi belirttim bana Horoz Lojistik isimli firmadan gönderimin teslim edilmek üzere araca yüklendiğini belirtir bir mesaj gönderdiler. Bunun üzerine Horoz Lojistik ile görüştüm bana gün içerisinde 19:00'a kadar teslimatımın gönderileceği gelmeden arayacaklarını içerir bir bilgi mesajı gönderdiler. Ben kargomu beklerken akşama doğru beni tekrar arayarak " ürünü Organizeye ( Sanayi bölgesi olup ıssız ve köpeklerle dolu bir alandır ) çağırıp ürünü almamı istediklerini gelmeyecek olursam ürünü geri iade edeceklerini söylediler, bana ürününün araçta değil dağıtım için depoda olduğunu söylediler. Ürünü söyledikleri gibi mecburen almaya gittiğimde dağıtım için yükledikleri araçtan yarım saat bekledikten sonra verdiler. Ben bu konuda mağdur olmuş durumdayım, Koçtaş ve Horoz Lojistik'ten şikayetçiyim.

Koçtaş Logo
Koçtaş14 Mart 14:21

Benzer Şikayetler

profile
-
16 saat önce

Koçtaş Kırık Masa Teslimatı

Koçtaş'tan aldığım masa kırık geldi. Müşteri hizmetlerini arayıp durumu bildirdim. Talep açın dediler, açtım. Her gün arayıp durumu soruyorum, gelişme olmadığı için bekleyin, bekleyin deyip duruyorlar. Hiç kimse sorunu çözmek için uğraşmıyor. Madem çözmeyeceksiniz, düzgün ürün gönderin!

Koçtaş Kırık Masa Teslimatı
Koçtaş Kırık Masa Teslimatı
Koçtaş Kırık Masa Teslimatı
profile
131
1 gün önce

Koçtaş 1 Ay Önce Satın Aldığım Ürünü Teslim Edemiyor!

Koçtaş'tan 6 Mayıs 2023 'te aldığım koltuk takımı nasıl oluyorsa hala teslime dilemedi. Sipariş no:1031677799. 1 aydır teslim edilemeyen bir ürün olabilir mi koskoca Koçtaş ‘ta? Annemi arayıp bir de olmazsa iade ederiz diyorlar. Parasını ödediğim masa takımımı istiyorum ben! Sizin işiniz tedarik etm...

  • profile
1 Destekçi
profile
68
1 gün önce

Koçtaş Online Alışveriş Sitesi

Koçtaş online mağazasından gönderilmesi gereken ürün (Teslimat No: a1031126529 numaralı) en geç 19 Mayıs 2023 tarihinde teslim edileceği söylenildi. Henüz teslim edilmedi. Koçtaş'tan memnun kalmadım. Beni mağdur ettiğini düşünüyorum.

  • profile
  • profile
2 Destekçi
profile
210
5 gün önce

Koçtaş Mağaza Teslim Siparişine 50₺ Puan Hediye Yalanı!

Koçtaş internet mağazasından ürün siparişi verdim. Mağaza teslimat seçeneği mevcut ve bunu kullanırsan 50₺ puan kazanacağını belirtiyorlar. Siparişimi verip mağazadan teslim almama rağmen para puanım kartıma yüklenmedi. Madem yükleme yapmayacaksınız o halde neden kampanya yapıyorsunuz? Sorun çözül...

Koçtaş Mağaza Teslim Siparişine 50₺ Puan Hediye Yalanı!
profile
162
1 hafta önce

Koçtaş Kargoya Verilip Teslim Edilmeyen Ürün

Koçtaş online 1031947611 teslimat numaralı ürünü 13.05.2023 tarihinde sipariş verdim. 19.05.2023 tarihinde kargoya verildi olarak gözüküyor fakat bugün itibariyle (30.05.2023) hala elime geçen bir teslimat yok. Ürünümün bir an önce elime ulaşmasını istiyorum.

Koçtaş Kargoya Verilip Teslim Edilmeyen Ürün
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .