Koçtaş Ürünün Kasada Fiyatının Farklı Çıkması

Ahmet Ahmet11 Mart 14:50

8 Mart 2020'de Ankamall Koçtaş mağazasından 1 adet 3 kapılı gardırop 1 adet 4 çekmeceli şifoniyer ve 1 adet tek çekmeceli komodin aldım. Gardolabı alırken ürün etiketinin üzerinde toplam fiyat 1034.90 TL yazmasına rağmen fatura üzerinde ismi bulunan satış temsilcisinin ürünün sağlayıcısı değişti diyerek şu an ki fiyatının 1594 lira olduğunu söylemiştir . Bunun üzerine ürünün üzerinde yazan fiyatının geçerli olduğunu söylememe rağmen benden 1594 TL gardırop için tahsil edilmiştir ürün etiketin 1034.90 TL olan fotoğrafı da bende mevcut olmasına rağmen şikayetlerime rağmen 3 gündür bir çözüm üretememişlerdir.

Ayrıca mağazada seçtiğim Dolap kapaklarıyla Eve kurulan ürünün Dolap kapakları tamamen farklıdır ve kurulumu yapılan komodinin üst kısmının kenarları defolu kırık eziklerle doludur fotoğrafları mevcuttur bu yüzden bir daha bir ürün için Koçtaş'ın önünden bile geçmem insanı parasıyla ancak bu kadar rezil edilen bir firmayla karşı karşıya kaldım. Kurumsal diye genel merkez iletişimi aradığımda ise sorunu Ankamall mağazamızla halledin demekteler zaten halledemediğim ve kurumsal bir firma olduğunuza inandığım için aradığım yer bile bana bu cevabı vermekte. 

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Koçtaş Logo Koçtaş 11 Mart 14:57

Merhaba Ahmet Bey, Geri bildiriminizi mağazamıza ileterek takip sürecini başlattık. 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler