Toplam çözüm sayısı
..
Koçtaş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burak'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Koçtaş Ürünler Eksik Montaj Edildi.

249görüntüleme
Burak
Burak 13 Aralık 2020 22:39
Koçtaş Ürünler Eksik Montaj Edildi.
Koçtaş Ürünler Eksik Montaj Edildi.

Yaklaşık 1 aydır ürünlerimizin gelmesini bekledik. Daha sonrasında ürünlerin montajı için 20 kere müşteri hizmetlerini aramak zorunda kaldık. Yetmedi kurulumlar yapıldı ve son getirilen TV Üniversinin parçaları eksik çıktı. Montaj için Koçtaş tarafından gönderilen ekip parçaların eksik olduğuna dair tutanak tuttu ve gitti. Arkadaşından 2 haftadır gerek telefon, gerek Koçtaş web sitesi, gerek arıza bildirimi, başvurmadığımız araç kalmadı.

Peki sonuç :

- 1 aydır teslim edilmeyen ürünler - Sinir harbi, stres ve öfke - İlgisizlik, ciddiyetsizlik

Parayı peşin almasını biliyorsunuz. Peki hizmet nerede. İşimden çok sizi takip etmek zorunda mıyım ben?

Sipariş numarası 101 ®3189080 olan siparişlerimin tamamlanması ve eksiklerin giderilmesini istiyorum. Aksi takdirde 1 aydır sizinle uğraştım daha fazlasını da uğraşıp tüketici heyetine oradan da mahkemeye gideceğim.

Koçtaş Logo
Koçtaş14 Aralık 2020 09:16

Merhaba Burak Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

1 Yorum

Burak
Burak21 Aralık 2020 13:52
 

Eksik parçalar gönderildi. Geçen hafta salı günü randevu aldık. Perşembe günü için randevu verildi. Çarşamba gününden ne bir mesaj geldi ne de bir bilgilendirme. 1 hafta oldu montaja halen gelinmedi.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler