08 Temmuz 2013

Koçtaş Ürün Gelmediğinden İptal Ettirdim!

Yeni ev yaptırmıştım. Acil olarak duşakabin ihtiyacım vardı. Yaklaşık 2 ay önce Koçtaş' ta duşakabin beğendim. Ordaki yetkili Özel üretim olduğunu (iadesi yokmuş) 1 hafta içinde teslim ederiz dedi. Duşakabin için 2.448 TL 12 taksit kart çektim. Ürün gelmedi. Zorla Fabrikadan iptal ettirdim. Ben 2 taksit bankaya ödedim.


Taksit iadeleri şimdiki tarihten başlar dediler. 408 TL az bir para değil. Direk 408 TL yi kredi kartıma yatırmalarını ve geriye kalanı 10 taksitle kredi kartıma ödeyin dedim. Ödemediler. Ödediğim 408 TL' yi neden 10 ay sonra alayım. Ürünün gelmemesi benim hatam değil. Bankaya ödediğim parayı 10 ay sonra değil şimdi istiyorum. Bu konuda şikayetim var.

Ramazan 247 Okunma

Cevaplar

  • Ramazan11 Temmuz 2013

    Herhangi bir çözüm sunamıyorlar. Beni 2 defa aradılar. Müşteri temsilcisi aradı. Antalya Koçtaş çözecek dedi. Antalya Koçtaş ise Müşteri hizmetleri çözecek dedi. Çözüm yok. Bir daha arayanda yok.Paramla rezil oldum. Bankaya ödediğim parayı bana şimdi ödesinler.

  • Koçtaş Temsilcisi08 Temmuz 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak yönlendirmeler sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön