24 Ekim 2016

Koçtaş Teslim Edilmeyen Ürün!

06.10.2016 tarihinde Koçtaş internet mağazasından 2 adet kitaplık ve bir de lokma takımı için tek cırcır kol siparişi verdim. Horoz Lojistik tarafından 10.10.2016 tarihinde ürünler tarafımıza teslim edildi. Ancak iki paket halinde iki adet kitaplık gelmesine rağmen cırcır kol yoktu.

Aynı gün çağrı merkezinizi arayıp durumu bildirdim. Konunun araştırılıp tarafıma bilgi verileceği söylendi. Yaklaşık 15 beş gün boyunca ne arayan ne soran var. Birkaç defa ben arayıp durumu sordum. Elde ettiğim tek sonuç ürünlerin depodan 3 paket olarak çıktığı bana iki paket olarak teslim edildiğini tespit ettikleri oldu.

Çağrı merkezindeki görevliler durumun iletmekten başka hiçbir şey yapamıyorlar. En sonunda yeter deyip siparişi iptal ettim. Şimdi de siparişin ilgili birimlere iletildiğini ve beni arayacaklarını söylüyorlar. Koçtaş hatayı yapanı değil müşteri.

Ömer 299 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi24 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 2993730 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön