29 Mart 2013 #1713419

Koçtaş Taahhüt Edilen Zamandan Çok Daha Uzun Süre Bekletildim!

10 mart 2013 tarihinde koçtaş'ın internet sitesinden ürün aldım. Sitede ve telefonda enfazla 7 işgünü içerisinde ürünün gönderileceği belirtiliyor ancak bugün itibariyle 18 gün olmasına rağmen hala ürünüm gönderilmedi. Müşteri hizmetlerini bugün yine aradım 2 gün önce istediğim ürünlerden birinin ellerinde olmadığını görüp üretici firmadan talep etmişler.


Ordan gelmesi de 10 günü bulurmuş. yani ordan geldikten sonra ürünlerin bana gelmesi toplam 1 ayı bulacak. İşin ilginç tarafı da istediğim ürünlerden birinin ellerinde olmadığını anlamaları bile ben siparişi verdikten tam 16 gün sonra.Nasıl bir profesyonellik anlayamıyorum.Eğer elinizde ürün yoksa neden internette STOKTA yazarsınız.

Attila 64 Okunma

Cevaplar

  • Attila17 Nisan 2013

    ben koçtaş müşteri hizmetlerini tam olarak 8 kere arayarak bana ulaşabileceğiniz telefonları defalarca bıraktım. Sonuç olarak siparişlerimi bugün teslim aldım. 10 martta verilen sipariş 17 Nisanda elime ulaştı. 37 GÜN. ne bir özür ne bir mağduriyet gidermeye çalışma var.

  • Koçtaş Temsilcisi02 Nisan 2013

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır.Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön