Koçtaş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Barış'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         
  • profile
  • profile
2 Destekçi

Koçtaş Stokta Yok Denilerek İptal Ürünler

1.888görüntüleme
Barış
Barış 21 Kasım 2020 13:03

Benzer şikayetlerde olduğu gibi ben de sipariş oluşturdum 1 haftadan fazla bekledim ve sonra ürün stok yok SMS ile siparişi iptal ettiler. Ürün internet üzerinden bakıldığında mağazalarda var gözüküyor, ancak online satışla mağaza satışı ayrı tutulduğundan ellerinde olan ürünü kargolama zahmetine bile girmiyorlar. Sipariş pandemi döneminde ısınma sorunu yaşamalarını istemediğim anne, babam için aldığım yağlı radyatör olmasa sorun değil. Ancak hem onları mağdur ettiler. Hem de şimdi fiyatları artmış olan, o dönemde indirimdeki farklı fırsat ürünlerini almamın önünü keserek maddi zarara uğramama neden oldular. Kurumsal tanınırlığı olan bir markanın müşteri güvenilirliği ve memnuniyeti açısından oldukça yetersiz, başarısız bir yaklaşım sergilediği için hayretler içindeyim. Umarım en kısa zamanda yarattıkları mağduriyet ve zararı gidermek için girişimde bulunurlar.

Gelişme
Gelişme

23 Kasım 2020 14:23

Şikayetim üzerine arayan yetkili, talebim üzerine ürünün tüm mağazalarda sorgulandığını ve ellerinde kalmadığını beyan etti. Aynı anda bilgisayar başında olduğum için söylediklerinin gerçek olmadığını söyledim. Çünkü internet satış sitesinde ürünün olduğu ve "mağazadan al" seçeneğinde "Koçtaş Fix Kavacık"ta gözüktüğünü belirttim (kanıtları ekte). Ya kurum olarak yalan söylemeyin, ya da yaptığınız hatayı gidermek için gerçekten uğraşın. Sizin yüzünüzden hem mağdur hem mahcup oldum, hem de ekonomik olarak zarara uğradım. Koçtaş'tan alışveriş yapacaklar için önemli bir uyarıdır bu, ben bir daha asla diyorum.

Koçtaş Logo
Koçtaş21 Kasım 2020 13:04

Merhaba Barış Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Barış
Barış21 Kasım 2020 13:13

1013150223 numaralı siparişimdeki 1000351400 kodlu ürün iptal edilmiş. Söz konusu ürün Mağazadan Teslim Al" seçeneğinde "Koçtaş Fix Bartın" mağazanızda var gözüküyor. Bu mağazadan kargolayarak mağduriyetimi çözebilirsiniz.

  • profile
  • profile
2 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler