04 Temmuz 2014

Koçtaş Sözünü Tutmuyor

07.06.2014 tarihinde Koçtaş Brendium'dan bahçe mobilyası takımı satın aldık. Satın aldığımız mobilya yoktu, 1 hafta içinde gönderileceği söylendi. 1 hafta, 15 gün sesimiz çıkmadı.
Arayan soran yok,başladık aramaya, gitmeye telefon ile ulaşmak ne mümkün, muhatap bulamıyorsunuz.


Neyse bir şeklide ulaştık ilgili yetkili kişilere, hala mobilya yok. 4 gün sonra 1 ay olacak, haziran ayı bitti, temmuz gidiyor, biz hala bahçe mobilyası alıp misafir ağarlayacağız. Verdiğimiz paraya mı, yaz bitti bir sürü org.vardı rezil olduk ona mı, hala alamadık ona mı yanalım bilemiyoruz. Koçtaş' a, Koç Grubuna hiç yakışmadı. Kendilerini nasıl affettirecekler çok merak ediyorum.

Elif 785 Okunma

Cevaplar

  • Elif10 Temmuz 2014

    Merhaba, bahçe mobilyasının hala 2 adet kollu sandaltyersi gelmedi. Gelecek gibi de görünmüyor. Koçtaş yetkililerinin ne zaman teslim edileceği konusunda hiçbir fikri yok.

  • Elif04 Temmuz 2014

    Merhaba, 02.07.2014 tarihinde bahçe mobilyasının bir kısmı teslim edildi. Bu konuyla çok uğraştık, tükendik diyebilirim. Bahçe setinin iki adet kolçaklı sandalyesi hala teslim edilemedi ve gümrükten alınamadığı için ne zaman teslim edileceği belli değil miş? Koçtaş' tan yapmış olduğumuz son alışverişimizdi....

  • Koçtaş Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Talebiniz 670622 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. En kısa sürede geri bildirim sağlanacaktır. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön