13 Şubat 2013 #1628159

Koçtaş Sorunum Giderilmedi!

1622764 sayılı şikayetimiz üzerine mağduriyetimizi giderdiğini düşünen firma, formal mesajlarına devam etmektedir. Bugün Balçova Koçtaş'ta haklı olduğumuz durum çözümlenmediği gibi para iadesinde bulunmamışlardır. Tamamen personel hatası üzerine işleyen süreçte çıkar sağlamak üzerine yanlış yönlendirilmiş ve bu mağduriyetimiz 4 ay gibi bir süreyi bulmuştur.


Bu zaman zarfının telafisi olmayacağına göre ödediğimiz özel üretim parasını da geri iade etmemişlerdi. Standart kapı'ya özel üretim parası ödemiş olmanın dışında bunun içinde 4 aydır beklemekteyiz. Hatalarının arkasında durmayan Koçtaşı kınıyorum.

Fidan 112 Okunma

Cevaplar

  • Fidan21 Şubat 2013

    Yine otomatik mesaj..Haklısınız deyip konuyu kapatıyorlar. gerçekte olması gereken çözüm bu değildi..Koçtaş'a yazıklar olsun, müşteri temsilcileri de aramasınlar boşuna, sorunu çözmek istemedikleri ortada...daha ne yapalım tüketici olarak..

  • Koçtaş Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön