12 Nisan 2013 #1740200

Koçtaş Şişme Yatak Değişimi!

02.10.2012 tarihinde aldığım 169.90 tl değerindeki şişme yatakta dikiş yerinden küçük bir açılmadı oldu. Götürdüğümde bir şeyin batmış olduğu söylenerek geçiştirildi. Ayrıca gereksiz samimiyet gösterilerek ayakkabıcıya götürüp yaptırmam önerildi. Yatak ne tesadüf ki dikiş yerinden açıldı ve açılan kısım duvara yaslı olduğundan bir şeyin batmayacağından eminim.


Ayrıca ağırlık sınırına da çok dikkat ederim. Ben bu yatağa 5 ay kullanmak için bu kadar para vermedim. Memnuniyetsizliğimin giderilip bu ürünün yenisiyle değiştirilmesini istiyorum. Aksi halde tüketici hakları ve yerel basın yayın organları yardımıyla hakkımı sonuna kadar arayacağım.

Emre 1.213 Okunma

Cevaplar

  • Emre17 Nisan 2013

    Aranarak sadece iade alınmayacağı söylendi hiç bir açıklama yapılmadı ve memnuniyetim sağlanmadı lütfen yalan yanlış mesajlar yazmayın. Koçtaş müşterilerine gösterdiği ilgisizliği müşteri memnuniyetine önem vermediğini bir kez daha göstermiş oldu. Ben yerel basın yayın organlarındaki editör arkadaşlarım yardımıyla hakkımı aramakta sonuna kadar kararlıyım.

  • Koçtaş Temsilcisi15 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön