07 Eylül 2013

Koçtaş Siparişimi 17 Gündür Teslim Etmedi!

20.08.2013 tarihinde Koçtaş'tan (Koçtas.com.tr) ürün satın aldım. Fakat türlü bahanelerle ürünü geciktirildi. Yaklaşık 7-8 defadır müşteri hizmetleri aramama rağmen ürünümüzde sorun çıktı depodan gelecek dediler. Ürünü depodan ben gidip almayı teklif ettim kabul etmediler. 07.09.2013 günü tekrar müşteri hizmetlerini aradığımda pazartesi mağazaya yönlendirebileceklerini söylediler. Koçtaş'ın bu ilgisiz tavrı beni alışverişten soğutuyor. Bir yetkilinin bu duruma daha ciddi yaklaşarak bilgi vermesini talep etmekteyim.

İbrahim 51 Okunma

Cevaplar

  • İbrahim09 Eylül 2013

    Telefon numaram üyelik bilgilerimde kayıtlıdır.Herhangibir arama olmamıştır.Ayrıca mail adresim de kayıtlarda mevcuttur, yazılı bir geri dönüşte yapılmamıştır.Yaptığım plan neticesinde 2 haftadır ürünü bekliyorum, beni mağdur ettiniz !

  • Koçtaş Temsilcisi09 Eylül 2013

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır. Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön