21 Mart 2013 #1698799

Koçtaş Sipariş 21 Gündür Teslim Edilmedi!

21 gün önce 3 üründen meydana gelen bir sipariş girdim Koçtaş internet sitesine. Uzun süre ses çıkmayınca bilgi istedim. Bir ürün eksik olduğu için bekliyoruz biz size haber veririz dediler. 21 gün oldu ne bilgi veriyorlar ne özür diliyorlar.


Şikayet sitesinde ve Koçtaş ın Facebook sayfasında benim gibi siparişi teslim edilmemiş bir sürü kişi görünce Koçtaş ın bunu herkese yaptığını anladım. yazık ismine yakışmıyor bu ticaret anlayışı. Bundan sonra Koçtaş görünce hızla uzaklaşacağım. Bu imajı temizlemeleri de güç olacaktır.

Zeynep 73 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep02 Nisan 2013

    Ürünler bugün teslim edildi. Siparişi verdikten 33 gün ve siparişin akıbetini öğrenmek için yaptığım çeşitli çabalardan sonra BUGÜN Koçtaş Müşteri Hizmetleri diye bir birimin varlığını öğrendim çünkÜ BUGÜN ürün teslim edildikten sonra aradılar bir şikayetiniz varmış dediler. Muhtemelen dalga geçtiler. Asla bir daha Koçtaş'tan ürün sipariş etmeyeceğim. Bana saygısı olmayan, teslimat tarihi sözünü tutmayan, müşterisini bilgilendirmeyen, kaale dahi almayan, müşteri hizmetleri bölümünün varlık nedeninin farkında olmayan bir şirket ..daha ben ne diyeyim? Bir de sıkılmadan size cevabında "müşteri memnuniyeti sağlanmıştır" demişler. HAYIR SN KOÇTAŞ İLGİSİZLERİ, MÜŞTERİNİZ HİÇ MEMNUN DEĞİL! ŞİKAYET VAR EKİBİNE İSE TEŞEKKÜRLERİMİ BİR KEZ DAHA İLETMEK İSTERİM. İYİKİ VARSINIZ HİÇ OLMAZSA SESİMİZİ DUYURABİLİYORUZ.

  • Koçtaş Temsilcisi02 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

  • Zeynep26 Mart 2013

    Koçtaş cvp vermeye bile tenezzül etmemiş...Müşteriyi hiçe sayan bu tip ortaçağ firmalarının hala olması ne yazık! İlla mahkemeye verip canlarını yakmak gerekiyor sanırım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön