17 Ekim 2016 #6705739

Koçtaş Satın Alım Sonrası Hizmet Kalitesi Düşük!

İstanbul Şişli ’deki Cevahir AVM bünyesinde bulunan Koçtaş şubesinden tarih 08.10.2016 saat 17:44’te gerçekleştirdiğimiz alışverişimiz duş kabini, duş teknesi, duş teknesi sifonu, silikon ve küvet kenar çıtası gibi bir duş kabini sisteminin kuruluşunda gerekli olabilecek her türlü malzemeyi içeriyor.


Montaj 3 gün sürdü. Kazalar oldu, cam patladı. Ürün kalitesi ve güvenilirliğinden endişeliyim. Faturam ortada yok. Kullanılan ürünlerin satın aldıklarım olduğundan şüpheliyim. Teknik servis ile Koçtaş şubesi adeta iletişim kurmuyor. Birbirlerinden tamamen bağımsız ve habersiz hareket ediyorlar. Sorunlar esnasında Koçtaş şubesinden aldığım teyitlerin de hiçbiri asıllı çıkmadı. Geri dönüşler kesinlikle yapılmadı.


Her şey bir yana, bir adet duş sistemi kabin montajının bir insanın senelik izninden üç gün alması modern dünya ve kapitalist düzende kabul edilemez bir ihlal olabilir ancak.

Orkun 259 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 2979029 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön