01 Mayıs 2013 #1773818

Koçtaş Satın Aldığım Ürün Hala Elime Ulaşmadı!

Koçtaş'ın internet sitesinden 16 Nisan tarihinde satın almış olduğum ve açıklamasında 5 iş günü içerisinde kargoya verilir yazan ürün halen elime ulaşmadı. Konuyla ilgili olarak farklı tarihlerde iki kere müşteri hizmetleriyle görüşme yaptım; iki görüşme sonunda da konuyla hemen ilgileneceklerini söylediler..


Aradaki zaman zarfında ve şuan stoklarında mevcut bulunan bir ürünün nasıl olup da bu kadar zaman zarfında kargoya verilmemiş olduğu konusunda "yoğunluk" haricinde maalesef hiçbir açıklama yapamıyorlar ama satın alırken 5 iş gününü garanti ediyorlar..

Neslişah 57 Okunma

Cevaplar

  • Neslişah14 Mayıs 2013

    Koçtaş Nisan ayının 24'ünde gönderime hazırlanıyor diye belirttiği ürün için Mayıs ayının 5'inde "Siparişinizde bulunan ürün stoklarımızda bulunmamaktadır. Onay vermeniz durumunda ilgili ürün siparişinizden çıkartılarak, ücret iadesi gerçekleştirilecektir." içerikli bir mail atarak durumu kendince çözdü ve ücret iadesi gerçekleştirdi.. Sonuç itibariyle bir daha hiçbir şekilde kendileriyle çalışmayacağım..

  • Koçtaş Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır.Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön