13 Mart #10231189

Koçtaş Personeli Çalışmıyor,İlgilenen Yok!

Koçtaş Beylikdüzü mağazasından sürekli alışveriş yapıyoruz. Şirket faturalarımız bile kontrol edilebilir ne kadar alışveriş yaptığımızla ilgili. Fakat hiçbir zaman reyonlarda ilgili kimseyi bulamıyorum.


Günün her saati geliyorum en yoğun saatleri de biliyorum en sakin saatleri de... Fakat hiçbir zaman reyonlarda ilgili kimse olmuyor. Çağırıyorum, çağırtıyorum ama asla ilgilenmiyorlar. Ne zaman bağırıp azarlarsam o zaman geliyorlar. Reyonlarda hiç durmadan kazandıkları para hak mıdır? Ben helal etmem. Böyle ayıp, böyle saçma bir sistem görmedim.

Volkan 609 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi16 Mart

    Merhaba, Şikayetiniz 4333150 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Volkan16 Mart

    2 gündür kimsenin umurumda olmaması.? Sadece kayıt açılmış oh ne güzel. Böyle rahat çalışıp kazanıyorsanız paraları, adres verin CV göndereyim, benim neyim eksik? Tam karşınızda Bauhaus var çok sıkıntı değil. Ama sloganınızı şimdi anladım, Koçtaş'a gidiyorum evimi çok seviyorum çünkü Koçtaş'ta kimse ilgilenmiyor, bir de bozulan sinirim için para ödüyorum. Evde bedava ilgi var:) Vizyonunuza bayıldım cidden (!)

  • Koçtaş Temsilcisi14 Mart

    Merhaba, Talebiniz 4324469 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön