Visit Xolvie, to read complaints and reviews, or file yours.
Koçtaş ile ilgili
Şikayetin Durumu
 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü

Ozturk'nin şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız

Koçtaş Nakliye Yüzünden Yaşanan Mağduriyet

391görüntüleme
Ozturk
Ozturk 08 Temmuz 15:17
Çözüldü Çözüldü
Ozturk'nin Teşekkür Mesajı
“Kartal mağaza müdürü arkadaşın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.”

Koçtaş Kartal şubesinden satın almış olduğum fayans ürünlerim 07.07.2022 tarihinde nakliye ile tarafıma ulaştırıldı. Ulaşan ürünlerimin arasında bir paket ve 1 tabla kırık olduğu için tutanak tutularak ürünün teslim alınmasını gerçekleştirdim. Anlaşmış olduğum ustam 07.07.2022 tarihinde işe başladı ve kırık olan paket yüzünden eksik malzeme dolayısıyla işi tamamlayamadı 08.07.2022 tarihinde her yeri aramama rağmen kırık olan ve eksik kalan ürün tarafıma ulaştırılamıyor. 

Bayram üstü mağduriyet yaşıyorum. Yeni nakliye kaydı oluşturuldu ve 21.07.2022 tarihinden bahsediliyor. Ayrıca şikayet için kayıt sadece şube aranılarak oluşturuluyor. Şube de kimi kime şikayet ediyoruz? Şikayet kaydı oluşturmak istiyorum dedim tamam denilerek telefon resmen yüzüme kapandı ve ne bir SMS ne bir kayıt numarası tarafıma ulaştırılamadı.

Koçtaş Logo
Koçtaş08 Temmuz 15:26
Ozturk
Ozturk08 Temmuz 22:13

Anında mağaza müdürü iletişime geçerek şikayet durumumu dinledi ve elinden geldiğince bir şeyler yapmaya özen gösterdi. İlgi ve alakaları için teşekkür ediyorum. Keşke durum şikayet noktasına varmadan aynı hızla çözüm odaklı sonuçlar için uğraşılsa.

Ozturk
Ozturk08 Temmuz 22:14

Kartal mağaza müdürü arkadaşın ilgi ve alakasından dolayı teşekkür ederim.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayetler

profile
 • 829görüntüleme
 • 1 gün önce

Koçtaş Nakliye Ve Montaj

Almış olduğum 3 kapılı gardırop için montaj ve nakliye almama rağmen bana verilen gün ve saatte ne ürün ne de montaj yapıldı. Sürekli aramama rağmen ustanın çok yoğun olduğu söylendi eşyalar yerlerde bekliyoruz. Bu mağduriyetin çözümlenmesini bekliyorum.

Devamını oku
 • profile
1 Destekçi
profile
 • 282görüntüleme
 • 06 Ağustos

Koçtaş Montaj Ve Nakliye Hizmeti!

Koçtaş'tan 3 hafta önce nakliye ve montajıyla aldığım ürünü aynı gününde arayarak usta rahatsız gönderemeyeceğiz 3 gün sonra geliriz diyerek geçiştirdiler ben bugünü ayarlayarak 2 usta ayrıca tuttum ve cebimden para ödedim Koçtaş her seferinde aynı yalanı söyleyerek geçiştiriyor.

Devamını oku
profile
 • 403görüntüleme
 • 27 Temmuz

Koçtaş Kırık Teslim Edilen Ürün

08.07.2022'de usta kart ile almış olduğum ürünlerim nakliyedeki elemanın dikkatsizliği sebebiyle kırık teslim edildi ve o şekilde bırakıldı. Koçtaş müşteri temsilcisi yardımcı olmadı. Parasını vererek aldığım ürünün kırık şekilde teslim edilmesi sebebiyle değişimini istiyorum.

Devamını oku
profile
 • 2.390görüntüleme
 • 15 Temmuz

Koçtaş Ürünleri Eksik Gönderiyor Ve Hiçbir Şekilde Dönüş Yapmıyor

04.07.2022 tarihinde İskenderun Koçtaş mağazasından 11 koli step click canyon marka parke satın aldım. Ürünler 4 gün sonra tarafıma Cuma günü 6 koli olarak eksik bir şekilde teslim edildi. Müşteri Hizmetlerini farklı günlerde 2 kez arayıp durumu bildirmeme ve acil olduğunu belirtmeme rağmen eksik gö...

Devamını oku
profile
 • 1.056görüntüleme
 • 22 Haziran

Koçtaş Teslimat İletişim Randevu

Koçtaş'tan banyo ve tuvalet lavabo takımı aldım. Nakliye ekibi gelmeden bir gün önce SMS ile bir gün sonra saat 9-11 aralığında teslimat yapılacağı tarafıma bildirildi. Ben de koskoca Koçtaş'ın beyanına İtimat edip o saatte eve usta getirdim ve eski lavaboları söktürdüm. Koçtaş'ı defalarca arayıp du...

Devamını oku