20 Ocak 2014 #2245257

Koçtaş Montaj İçin Gelmedi

Koçtaş'tan banyo dolabınında bulunduğu birkaç eşya aldım. İnternetten yaptığım alışverişe güvenemediğim için ayrıca telefondan tekrar alışverişi yaptım. Fakat her iki seferinde de alışverişi 8 taksit deyip beni kandırarak 2 taksit yaptılar. Bu olayı ise müşteri hizmetlerine defalarca söyledim.


Ayrıca Koçtaş birebir alışverişte ne kadar ilgili alakalı ise online alışverişte de o kadar kötü. Montaj satın aldım (ki satın alırken tüm detaylarına kadar sordum) montajı resmen ben yaptım. Gelen arkadaşlar Koçtaş bunu yapmaz Koçtaş şunu yapmaz deyip bütün işi bana yaptırdılar. Kim yapacak diye sorduklarımda marangoz gelecek tesisatçı gelecek vb. cevaplar aldım.

Emrah 88 Okunma

Cevaplar

  • Emrah26 Ocak 2014

    Firma otomatik cevaplama dışında hiç birşey yapmamıştır.

  • Emrah23 Ocak 2014

    Şikayet metninde yapılan değişikliklerden ötürü şikayetim farklı manaya gelmiştir. Öncelikle Koçtaş ürünü 8 taksit deyip 2 taksitle satmıştır. Montajla olan sıkıntı ise montaj ekibi gelmiştir. Fakat bize taahhüt edilen montajı yapmamıştır. Biz montaj satın alma işlemini eski lavaboyu söküp yenisi monta etmesi üzerine anlaşmıştık. Fakat lavabo söküm işlemini bana yaptırdılar. Bundan ziyade montaj yapılacak ürünün sabitleme işlemini de yapmadılar. Sadece iki tane parçayı birleştirmek için bizden para almıştır. Son olarak telefon numaram güncel olan numaramdır!!!

  • Koçtaş Temsilcisi23 Ocak 2014

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır. Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön