08 Haziran 2015

Koçtaş Kumtel Isıtıcı!

Mart 2015 kurumsal firma olduğunu düşünerek Ankamall mağazasından Kumtel ısıtıcı aldım. Arıza yaptı. 7 Haziran 2015 tarihinde faturamla birlikte mağazaya gittiğimde ürünü teknik servise götürmem gerektiği söylendi.

Mağaza yetkilisi ile görüşmek için yaklaşık 10 dakika bekledikten sonra F***** bey görüşmeye lütfetmediği ve sinirlerim bozulduğu için arızalı ısıtıcıyı müşteri hizmetlerinde bırakarak mağazayı terk ettim. Arkamdan ''hanımefendi bunu burada bırakamazsınız '' diye bağıran tecrübesiz müşteri hizmetleri yetkilisine sevgilerimle. Sattığınız ürünü savunamayacak kadar çaresizsiniz. Neden satıyorsunuz?

Burcu 388 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi15 Haziran 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile Reyon personelimiz görüşerek gerekli bilgilendirmeyi yapmış olup ürünün yetkili servise müşterimiz tarafından kendi imkanları ile götürülmesi gerektiği ya da onarımı yapılacak bir durum söz konusu ise ürün sorununun bu şekilde çözümleneceği bilgisi verilmiştir. Müşterimiz teşekkürlerini iletmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Burcu'nun Teşekkür Mesajı15 Haziran 2015

    Barkan beye teşekkür ediyorum. Benim problemimi kendi problemi gibi ilgilenerek, sorun değil çözüm odaklı çalışarak gerçek anlamda müşteri memnuniyetini sağlayabilen bir birey olarak nitelendiriyorum. Türkiye'nin böylesi çözüm odaklı çalışan bireylere gerçekten ihtiyacı var.

  • Koçtaş Temsilcisi11 Haziran 2015

    Merhaba, Müşterimizin şikayetleri 1121378 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön