Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

Koçtaş Kullanılmış 2. El Ürün Satmaya Çalışıyor!

Zafer
09 Şubat 2022 20:57
6.975
Zafer'in Teşekkür Mesajı
“İade gerçekleşti teşekkürler”

Bugün yanı 09/02/2022 tarihinde Koçtaş internet sitesinden "Maç Allister MSCD18" matkap satın aldım. İsim acil olması sebebiyle, teslim adresi olarak "Koçtaş İstanbul - Kartal" mağazasını seçtim. Ürünü teslim almaya gittiğimde oradaki hanımefendi cep telefonuma gelen kodu vs. Sordu, her şey tamam. Kutuyu bana uzattığın da, kutunun çemberleri açılmış ve sanki savaştan çıkmış gibiydi.

Ben bu şekilde kutusu açılmış, kullanılmış yağ, pis içinde olan bu ürünü satın almayacağımı belirttim. Sonra telefon ile birini aradı, başka bir ürün var mı diye. Yok cevabını alıncada iade prosedürünü başlattı. Para iadesi yaklaşık 1 hafta sürermiş, şaka gibi!

Şimdi sorum şu. Siz ne hakla bana kullanılmış ikinci el ürün satmaya çalışıyorsunuz? Benim niye zamanımı çalıp, stres yaşatıyorsunuz? Şimdi isim gücüm yok, para iadesi için sizin iade prosedürlerinizi takip edeceğim! Resmen paramla rezil oluyorum. Neyse ders oldu bana!

10 Şubat 2022 09:08 (Şikayetten 12 saat sonra)

Merhaba Zafer Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi

Zafer
12 Şubat 2022 21:29

Ücret iadesi gerçekleşti. Telefon ile aradığım müşteri temsilcisi ve buradaki Koçtaş yetkilileri, çözüm odaklı iyi niyetli insanlar, onlardan yana hiçbir sıkıntım yok. "İstanbul Koçtaş - Kartal" mağazanız hakkında aynı düşüncelere sahip değilim. Siz kurumsal bir firmasınız, lütfen müşteri gibi alışveriş yapıp veya bir urunu iade etmek istediğinizde nasıl davranışlarla karşılaşabileceğinizi ilk elden görün. Ayrıca web sitenizdeki şikayet mail formundan mağazayı şikayet etmek istediğimde "gönder" butonuna bastıktan sonra donup kalıyor çalışmıyor ya da bana öyle denk geldi bilmiyorum. Telefon ile müşteri temsilcisini aradım sorunumu o şekilde dile getirdim. Neyse param iade oldu, almak istediğim urunu ihtiyacım Olduğunda alamadım, üstüne bir suru stres, zaman kaybı. Güzel bir deneyim, teşekkürler Koçtaş!

Zafer
26 Mart 2022 02:57

İade gerçekleşti teşekkürler

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

İsmail

Bende tam bu ürünü almak için araştırıyordum almaktan vazgeçtim.

Benzer Şikayetler

Koçtaş Teslim Edilmeme Şikayet

Gülay
14 Mayıs 16:11
178
3

Koçtaş'ta Defolu Ürün Ve Uzayan Çözüm Süreci

Ahmet
26 Nisan 15:18
103
Benzer Şikayet Yaz