17 Nisan 2015

Koçtaş Klimam 2 Aydır Bozuk ve Servis Sürekli Bahane Bulup Gelmiyor

Koçtaş'tan 8-9 ay önce aldığım Bliss klima kısa sürede bozuldu. Servisi çağırdım. Zaten servis numarasına ulaşmak için bile saatlerce farklı kişilerle görüşmek zorunda kaldım. Sonunda yetkili servislerine ulaştım ancak 2 hafta sonraya gün verdiler. 2 hafta sonra bugün nevroz, eylem olabilir diye gelmediler ve bir hafta da bu nedenle beklettiler.


Mekanım taksimin göbeği ve tabii ki eylem falan olmadı o gün.
Haftalar sonra kavga ve zorla gelen servis bir parçası eksik dedi. 2 hafta sonra yine kavga gürültü sonucu geldi. Bu kez de "AA motoru yanmış bu klimanın" dedi. Bugün aradığımda "klimanın faturası lazımmış dediler. "
klimam 2 aydır servis bekliyor. Israrla bahaneler bulup gelmiyorlar.

Zeynep 411 Okunma

Cevaplar

  • Zeynep23 Nisan 2015

    17 Nisan'dan beri her gün Koçtaş'tan arayıp sorununu giderildi mi diyorlar? Sanırım yeni bir dalga geçme hali. Aramak dışında sorunu gidermek için attıkları tek bir adim yok. Madem sorunu cözmüyorsunuz neden her gün arayıp sorun halloldu mu diye soruyorsunuz? Kendine kendine hallolacak bir sorun olsa koştaş'ı aramazdım herhalde! Sanırım son care klimayı çöpe atıp Koçtaş'tan kurtulcam!

  • Koçtaş Temsilcisi21 Nisan 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek şikayetleri 1023762 bildirim numarasıyla ilgili mağazamıza iletilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön