08 Nisan 2013 #1730215

Koçtaş Kazanılan Paropuanların İhmalkarlık Nedeni İle Silinmesi!

İzmir Karşıyaka mağazasından 2012 yılı içerisinde yüklü miktardaki alışverişim oldu. Mağaza içerisinden parocard satın aldım, parocard'ın kayıt yapmam için internetten işlem yapmam gerektiği söylendi ve puanların ne şekilde kullanılacağı geçerliliği vs hiç bir bilgilendirmede bulunulmadı, yıldan yıla devretmeyen parapuan sistemi varmış.


Puanlarım silinmiş, müşteri hizmetlerinden kartımın kaydı yapılabilme imkanı varken mağazanın 2012 yılı içinde internet bağlantı sorunu olduğundan güncelleme yapamamışlarmış da bilmem ne imiş. Kazandığım bir çok paropuanı kaybetmişim, tebrik ederim sizleri. Kesinlikle bir daha parapuan veya koçtaş mağazasına adım dahi atmam.

Muhammed 94 Okunma

Cevaplar

  • Muhammed08 Nisan 2013

    Telefon ile geri dönüş yapılacağı söylendi ve memnuniyetim sağlandı öylemi! Gerçekten sizlerin küçük oyunlarına hayran kaldım :)

  • Koçtaş Temsilcisi08 Nisan 2013

    Müşterimiz ile görüşülmüş ve talepleri hakkında bilgilendirme yapılarak memnuniyet sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0216 444 0 884 i [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön