09 Ekim 2017
Yorum Yap
#9674277

Koçtaş İnternet Alışverişi Tam Bir Facia!

Koçtaş'ın internet sitesinden çok amaçlı mutfak dolabı aldık, 05.09.2017 salı günü teslim edildi. 09.09.2017 Cumartesi günü büyük bir hevesle kuruluma başladık. A5 boyutunda tek sayfa hiçbir yazı olmayan, küçücük görsellerle anlatılmaya çalışılmış berbat bir kurulum talimatı çıktı içerisinden.


Çok kompleks bir dolap olmadığı için, bir de biz sürekli demonte ürünler alıp kendimiz kurduğumuz için olaya aşina olmamızdan dolayı bu durumu çok takmadık ve kuruluma başladık. Ama her yerden demonte ürün almamak gerekiyormuş!


Daha ilk parçada 4 tane vida deliğinin eksik olduğunu gördük. Delikleri kendimiz açtık devam ettik. 1 parçanın üzerinde numara vs. Hiç bir şey yok tanımsız. Kendimiz modele göre bulmaya çalıştık. Bir parçanın köşesi ezilmiş, bozuk geldi. Arka tarafa gelir de görünmez umuduyla moralimizi bozmamaya çalıştık. Ama dolap kapağı tamamen ters tasarlanmış, menteşeler yanlış yerde!

Tuğba 779 Okunma

Cevaplar

 • Koçtaş Temsilcisi16 Kasım 2017

  Merhaba, Müşterimizin ücret iadesi gerçekleştirilerek, geri ödemesi sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Tuğba24 Ekim 2017

  Koçtaş internet sitesinden 5 Eylül'de dolap aldım. Hatalı çıktı. Resim gönderin dediler gönderdik, defalarca (en az 10 kez) müşteri hizmetlerini aradık. "en kısa zamanda dönüş yapılacaktır" dediler. Dolabı üreten firmadan bilgi bekliyorlarmış. Ben ürünü Koçtaş'tan aldığımı düşünüyordum. Başka firma da neyin nesi? Hadi her firma taşeron firma kullanabilir diyelim ama taşeronun hatasını müşteriye mal etmek nedir? Sen Koçtaş güvencesiyle müşteriden ürünü geriye alırsın, parasını müşteriye iade edersin, gerisini sen taşeronunla aranda halledersin. Fatura mı edeceksin taşeron fatura edersin? Ben de taşeron firmalarla birebir çalışıyorum. Taşeronun en ufak bir hatasını bile müşteriye hissettirmeden çözmekle yükümlüyüz. Daha sonrasında taşeron hatalıysa, faturasını taşerona keseriz. Taşeron firma dönüş yapacak diye 45 gündür müşteriyi mağdur etmek nasıl bir kurumsallıktır?

 • Tuğba24 Ekim 2017

  Hala bir gelişme yok! ! !

 • Koçtaş Temsilcisi22 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz kayda alınarak ilgili birime tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Tuğba20 Ekim 2017

  Ya siz şaka mısınız? Aynı cevabı vermekten bıkmadınız. Dalga geçiyorsunuz bence. Ben size 9 Eylül'de şikayet maili gönderdim. O günden sonra en az 5-6 defa aradım, Sikayetvar.com dan şikayet yazdım. Ve hala söylediğiniz tek cümle "en kısa zamanda dönüş yapılacaktır. " mı? Yok kesinlikle şakasınız!

 • Koçtaş Temsilcisi18 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz kayda alınarak ilgili birime tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Tuğba16 Ekim 2017

  Şikayetle ilgili hala hiçbir gelişme yok.

 • Tuğba12 Ekim 2017

  Cevap gelecek miii? ? ? ? ?

 • Tuğba10 Ekim 2017

  Koçtaş'ın yazdığı mesaj, müşteri hizmetlerini aradığımda telefonda verilen mesajla aynı. "En kısa zamanda dönüş yapılacaktır (!) " En kısa zaman? 1 aydır bekliyoruz, daha ne kadar bekleyelim? "Biz ürünü yolluyoruz şansınıza hatalı çıkmış biz iade alamayız buna bir çözüm bulamayız" gibi bir şeyler deseniz daha iyi olacak şu durumda, inanın o kadar bıktım çünkü. Evimde duran birleştiremediğimiz o sunta parçalarını gördükçe sinirleniyorum. En azından tenezzül edip olumsuz da olsa bir cevap verseniz de atsam şu suntaları evimden! !

 • Koçtaş Temsilcisi09 Ekim 2017

  Merhaba, Şikayetiniz kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Tuğba09 Ekim 2017

  Sipariş no.: 5341368k1s

 • Tuğba09 Ekim 2017

  Bunun üzerine Koçtaş müşteri hizmetlerini aradık. Bize fotoğraflarla beraber mail göndermemizi söylediler. 09.09.2017 tarihinde detaylı mail attık. Dönüş yok. Bunun üzerine telefonla tekrar aradık. İlgileniyoruz en kısa zamanda dönülecek dendi. Dönüş yok. Bunun üzerine tekrar arandı. Parça değişikliği için firmaya bilgi verilmiş biz de firmadan dönüş bekliyoruz dendi. Tam 1 ay geçti. 1 aydır evin bir köşesinde bekleyen sunta yığınları var. Benim dolap ihtiyacım giderilemedi. Çünkü dönüş olacak, parça değişecek diye yeni dolap da alamıyorum. Bu kadar saçma sapan bir müşteri hizmetleri bugüne kadar görmedim. Gerçekten çok sinirliyim! Parça değişikliği de istemiyorum şu saatten sonra. Bu konuyla uğraşmak da istemiyorum. Ben vaktim kısıtlı olduğu için internet alışverişi yapıyorum ama çıkıp, 1saatimi ayırıp dolap alsaymışım bundan daha az zaman harcarmışım! Kesinlikle para iadesi istiyorum!

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler