07 Mayıs 2013 #1782715

Koçtaş İlgisizlikte Son Nokta!

2 Hafta önce koçtaş web sitesinden yatak ve karyola siparişi ettim. Karyola için 160x200 yazıyordu aynı ebatta da yatak seçtik. Ürün elime ulaştığında kurulum yaparken bazı vida, minifix gibi parçacıkların yanı sıra karyola ortasındaki 3 demiri destekleyen ayakların olmadığını fark ettim ve müşteri temsilcisini aradım.


Üretici firma ile görüşüp 1 hafta içerisinde çözeceğiz dediler fakat hala bir netice alamadım.Bunun yanı sıra 160x200 ölçülerindeki karyola aslında 150x200 imiş ve sadece başlığı 160x200. Dedik ki yatağı geri iade edelim ok alalım dediler.Hala kargo yönlendiriyorlar.Eşim ve ben çekyatta uymaktan mahvolduk. Ürün alımında muhteşem hız ancak değişim iadede fevkalade umarsızlık!....

Orkun 134 Okunma

Cevaplar

  • Orkun29 Mayıs 2013

    evet ben size ulaştım üst üste hergün.Hatta dedim ki insanlık bende kalsın başka bi kargo ile göndereyim sonra dediniz ki lojistik firması ile görüşüldü yarın KESİN(24 mayıs için) geliyor.Ah o bitmeyen yarınlar.Artık kanepe de uyumaktan gerçekten kemik yapımız bozulmaya başladı sayenizde.Burda yazamadığım bir çok şeyi an be an şu an bile içimden geçirdiğimi bilmenizi isterim.Artık sizi şikayet etmekten ben utanıyorum ama sizde o da yok.Yani bu kadar çok mu hoşnutsunuz prestijinizin ayaklar altında olmasından ?

  • Orkun10 Mayıs 2013

    Müşteriniz size ulaşırda konuyla ilgi maduriyetinizi anlıyoruz hemen kargo yönlendiriyoruz diyecekseniz farkettiyseniz harfi harfine ezberlemişim ?

  • Koçtaş Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Konuyla ilgili olarak müşterimiz aranmış fakat ulaşılamamıştır.Ulaşabileceğimiz farklı telefon numaralarını rica ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0 850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön