18 Şubat
#11607948

Koçtaş İlgisiz Tavır!

15.05.2018 tarihinde Koçtaş onlinedan aldığım masa ve sandalye takımının 2 ay sonra sandalyelerinden biri kırıldı. Bunun için değişim talebimiz olumlu sonuçlandı ve sandalye değiştirildi. Satın alımdan tam beş buçuk ay sonra ise bu sefer 2 yıl garantili olarak tarafımıza satılan masa kırıldı. Masanın kırılmasına ve değişim talebimize dair firmanın müşteri hizmetlerine hemen mail atmamızın akabinde tarafımıza konuyla ilgili bize en kısa sürede dönüş yapılacağı bilgisi verildi (tarih 03/11/2018).


Bunun üzerinden 2 ay geçmesine rağmen hiçbir dönüş yapılmadı. Bu süreçte aradığımızda yine dönüş yapılacaktır şeklinde bilgiler aldık. Daha sonra yakınımızda Beylikdüzü Koçtaş mağazasına şikayetimizi iletmek için gittik. Burada çalışanların muhteşem cevaplarıyla Koçtaş’ın kurumsallığı ne kadar bağdaşıyor onu size bırakıyoruz: Çalışanlardan biri ürün iadesinin 6 içinde yapıldığını, bizim alımımız üzerinden daha uzun süre geçtiğini belirtti. 5,5 ay sonra talebi yaptığımıza dair mail attığımızı söylediğimizde o yol kendisi için kapandı. Yeni argümanı maillerin dikkate alınmayacağı yönündeki teziydi. Ama mailimize gelen şikayet kaydımızla ilgili referans numarasını da içeren cevabı gösterdiğimizde o yol da tıkanmış oldu.
Daha sonra ellerinde masa olmadığından dolayı değişim de yapılamayacağına kadar birçok mantıklı (!) açıklamayla karşılaştık. Sonuç olarak ilk talebimizin üzerinden 3,5 ay geçmesine rağmen hala tarafımıza net bir dönüş olmadı. Son olarak 10 gün önce telefonda birçok not alıp tarafımıza dönüş yapacağını belirten bir temsilciden yine dönüş alamadığımız için şikayetimizi bu mecrada paylaşmak istedik. Biz masayı kışlık odun olarak kullanacağız bu gidişle.

Gizem Gizem 952 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi19 Şubat

    Merhaba Gizem Hanım, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları