27 Mart 2013 #1710545

Koçtaş İlgisiz!

Bodrum Koçtaştan aldığım klozet takımı eksik teslim edildi. Klozet kapağı ve sifon takımı verilmemiş, sonra gidip aldım. Kendi ustam taktı fakat kapak açık durmuyor, yanlış kapak vermişler dedi. Gidip mağzada yetkili L beyle görüşüp derdimi anlattım Kendisi çok ilgi gösterdi. Yanlış kapak da olabilir, usta da yanlış takmış olabilir dedi ve personele talimat verdi servisin gelip bakması için.


Aradan bir kaç gün geçti arayan olmayınca ben servisi aradım, cevap vermediler, geri de dönmediler. Tekrar L beyi aradım, hemen ilgileniyorum dedi. 5 gün daha geçti gene arayan soran yok. Tekrar L beyi aradım, "kendisine ulaşamadık" dediler, numaramı aldılar. gene ses yok 3 hafta oldu bir çözüm yok.

Arzu 117 Okunma

Cevaplar

 • Arzu22 Ocak 2014

  sene oldu 2014...hala gelen yok...şikayetim devam ediyor!

 • Arzu08 Mayıs 2013

  Nasıl sağlanmış memnuniyet acaba? Defalarca servisi aradım, sms attım, cevap vermiyor, geri dönmüyor. Şaka gibi...

 • Arzu13 Nisan 2013

  Bugün 12 Nisan ve hala servis gelmedi...defalarca aradım, ya açmıyor ya ulaşılamıyor. Sonunda sms attım gene cevap gelmedi. Koçtaş bu servisi değiştirsin!

 • Arzu30 Mart 2013

  Ama henüz memnuniyet sağlanmadı ki... servis aradı, akşam 7den sonra geleceğim dedi gelmedi de aramadı da... Takip yok takip....

 • Koçtaş Temsilcisi28 Mart 2013

  Müşterimiz ile görüşülerek, şikayetlerine ilişkin bilgilendirme yapılmış, müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, İyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 50 50

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön