17 Ekim 2016

Koçtaş İade Zorluğu!

Balçova Koçtaş'tan aldığım üründen yeterli gelmezse Bornova mağazasının alabilir miyim diye sorduğumda "stok kontrolü yapılıp var" denildi, hatta istersem fişi ile yine Bornova'daki mağazaya iade edebileceğimi söylediler.


Bornova mağazasına gittiğimde görevli kişi şöyle bir etrafına bakıp olmadığını söyledi, ısrarımla stok kontrolü yaptı ve depoda 4 adet olduğunu söyledi. 15 dk beklememin ardından ürünlerin hepsinin kırık olduğunu söyledi. Balçova Koçtaş'tan aldığım ürünlerini Bornova Koçtaş'a iade etmek istediğimi söylediğimde "çok satılan ürünler değil alamayız" gibi bir cevapla karşılaştım. Mecbur alışveriş yaptığım Koçtaş mağazasına iade etmek zorundaymışım.


Bundan şunu mu çıkarmamız lazım, herhangi bir Koçtaş'tan aldığımız ürünü başka Koçtaş mağazalarına iade veya değişim yapamaz mıyız? Eğer böyle bir durum yoksa bunu lütfen sattığınız ürünlerde belirtiniz.

Ali 200 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi17 Ocak 2017

    Merhaba, Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Ali17 Ocak 2017

    Bornova mağazası müdür yardımcısı arayıp, çalışanlarının yapmış oldukları hatan dolayı özür dileyip yardımcı olmak istediklerini söylediler, ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.

  • Koçtaş Temsilcisi17 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 2980069 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön