29 Mart 2017

Koçtaş Hatalı Ve Eksik Ürün

İlk aldığım dolap eve teslim olacaktı, ürün geldi kırıklar vardı sineye çektim. 2.aldığım avizenin parçası eksikti aylarca uğraştık parça yine eksik geldi avizeyi çöpe atmak zorunda kaldık. 3. kez belki artık düzelmiştir diye bir avize daha aldık ürün yine eksik çıktı geri götürdük normal bir olay gibi özür bile dilemeden ürünün eksik parçasını verdiler.


Son olarak 18.03.17 'de küçük bir kütüphane aldık eve getirdiğimizde fazladan bir kutu içerisinde bir sürü raf, ilgisiz tahtalar ve vidalarla karşılaştık, şimdi ben benimle ilgisi olmayan o kadar çok ürünü taşımama mı, yoksa bir gece boyu düzgün bir kurulum olmadığından yapmaya çalışmama mı yoksa o kadar ürünü tekrar kutulara yerleştirip geri götürmeme mi üzüleyim bilemedim, tek bildiğim Koçtaş 'tan ürün almayacağım.

Pınar 478 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi29 Mart 2017

    Merhaba, Şikayetiniz 3402562 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön