13 Eylül 2013 #2009680

Koçtaş Garantili Ürün Değiştirilmiyor!

Bodrum Koçtaş'tan Nisan'da banyo bataryası aldık. Yardım aldığımız personel ürünün garantili olduğunu, sorun çıktığında getirmemizi ve hemen değiştireceğini söyledi. Arızalanan ürün için bugün Koçtaş'ı aradığımızda servise götürmemizi söylediler.


Bodrum'da ulaşım zaten sıkıntılı, değiştirileceği söylenen ürünü neden servise götürmemizi istiyorsunuz? Bir sürü şikayetten okuduğum kadarıyla sonra da yine değiştirmiyor ve sadece paslanma durumunda değiştiriliyor tarzı açıklamalar yapılıyormuş.


Neyse yarın buraya bir servis gönderecekler. Umarım üstüne bir de ücret isterler! Sizden ürün alan müşterilere değiştirmiyoruz, hakem heyetine gidin de diyormuşsunuz, müşteri ürünü hakem heyetinden mi alıyor?

Beyza 100 Okunma

Cevaplar

  • Beyza13 Eylül 2013

    bugün şikayetimle ilgili geri dönüldü, sorunu kendi imkanlarımla çözdüğüm için servisi iptal ettim, ardından telefonla arandım. ilginize teşekkür ederim. yine de Koçtaş'ın garantisi ile ilgili aklımda her zaman sorular olacak

  • Koçtaş Temsilcisi13 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön