Toplam çözüm sayısı
..
Koçtaş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Can'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

Koçtaş Eksik Ürün Gönderimi

465görüntüleme
Can
Can 08 Ocak 10:30

Koçtaş web sitesinden 3 adet batarya bağlantı hortumunu mağaza teslim seçeneği ile satın aldım. Ürün mağazaya geldiği zaman gidip ürünü teslim aldım. Siparişim 3 adet olmasına rağmen 1 adet göndermişler. Ürünü teslim aldığım mağaza web siparişi olduğu için eksik parçaları veremeyeceklerini söylüyor. Arayıp çağrı kaydı oluşturdum. Aciliyetini belirttim. Tarafıma dönüleceği söylendi. Bunun ardından 3 kere daha arayıp şikayet oluşturdum ama dönüş yapılmıyor. Eksik parçaların mağazadan temin edilemeyeceğini de söylüyorlar. Sadece web mağazasından eksik ürünleri gönderebilirlermiş. Zaten ilk siparişin gelmesi aynı şehir içinde 3 gün sürmüştü. Eksik ürünlerin ne zaman kargoya verileceğini de söylemiyorlar. Belirsiz bir süre beklemeye alıyorlar. Ürün batarya hortumu olduğu için şu anda evde su kullanamıyorum. Defalarca konunun aciliyetini belirtmeme rağmen çözüm sunmuyorlar.

Koçtaş Logo
Koçtaş08 Ocak 10:32

Merhaba Can Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Can
Can08 Ocak 10:35

3 kere şikayet kaydı oluşturdum. Yenibosna şubenizin ilgili birimi telefonlara cevap vermiyor. Eksik gönderdiğiniz ürünleri bana en yakın mağazanızdan temin etmelisiniz. Kendi hatanız yüzünden beni mağdur edemezsiniz.

Can
Can08 Ocak 13:42

Eksik gönderdiğiniz ürünü teslim aldığım mağazanız benimle iletişime geçti. Çok teşekkür ederim. 8 liraya aldığım ürünü iade edip, onlardan aynı ürünü 60 TL'ye alabileceğimi söylediler. Gerçekten çok harika hizmet veriyorsunuz. İnanın daha önce böyle enayi yerine konmamıştım. Bu rezil hizmet ve müşteri memnuniyeti anlayışınız için tekrar teşekkür ederim. Bir daha sizden alışveriş yapmamam için gereken özeni göstermiş oldunuz.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler