12 Mart #10225689

Koçtaş Defolu Ve Yanlış Özelliklerde Duvar Kağıdı Satılması

Koçtaş'tan almış ve duvarıma uygulamış olduğum duvar kağıdı 2 husustan ayrı ayrı ayıplı çıkmıştır. Sorun:
1- Mutfağıma yapacağımı ve üzeri lekeleneceğini bu sebeple temizlenebilir bir duvar kağıdı istemiş olmama rağmen bana verilen ürün silinmeye uygun değildir.
2- Ürün yukarıdan aşağı doğru çizgi desenlidir ve desenlerde üretim hatası olduğu için ek yerlerinde çizgiler kalınlaşmıştır.
Süreç:
1- Hatalar/ayıplar mağaza tarafından kabul edilmiştir.
2- Mağaza ve çağrı merkezi ile defalarca görüşülmüştür ve gidilmiştir.
3- Ürünün ayıbını gösteren numune ve fotoğraf mağazaya iletilmiştir.
Talep:
1- Ürünün satışı yapıldığı özelliklere sahip temizlenebilir bir ürünle değiştirilerek, mevcut uygulamanın mutfak duvarımdan sökülmesi, yeni seçtiğim ürünün aynı mahale uygulanması.

Canöz 570 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi12 Mart

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek adrese eksper yönlendirileceği bilgisi iletilmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Canöz12 Mart

    Mağaza sorunu çözemediği için sorunu tekrardan Koçtaş Genel Müdürlüğe aktarmaya çalışıyorum ancak ısrarla mağazaya iletiyorsunuz. Konuyla ilgili Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurumu yaptım, bilginize.

  • Koçtaş Temsilcisi12 Mart

    Merhaba, Şikayetiniz 4319813 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön