19 Nisan 2017 #8292003

Koçtaş .com.tr Alışveriş Mağduriyeti!

Koçtaş.com.tr'den 04/04/2017 'de Kis linear bahçe dolabı + Ottoman (SRC / hydrocabin) marka tek kapılı duşakabin için sipariş verdim! Siparişler 07/04/2017 teslim edildi. Bahçe dolabı üretim hatalı çıktı, duşakabinin ise montaj kılavuzu eksik çıktı! 10/04/2017 duşakabin kurulumunu bitirdik ama kapıyı tutacak parça 2 cm kısa geldi! Gerekli detayları hem çağrı merkezlerine hem e-mail ile kendilerine görselleri ile birlikte bildirdik! Birkaç gün sonra yine konuyu takip edip süreçler üzerine bilgi alabilmek için kendilerini aradık, bahçe dolabı siparişimizi iptal ettik!


Bugün 19/04/2017, duşakabinin kapısı takılmadığından, 10 gündür örtü örtmek usulüyle kapatıyoruz, ama yine banyoya / tuvaletin her yerine su sıçrıyor! Yanlış olan parçayı kendimiz bulmaya çalıştık, çok özel bir parça olduğundan bulmak mümkün değil! SRC adına nasıl kurumsal çalışma, Koçtaş adına bu nasıl bir kurumsal kimlik!

Fikret 1.038 Okunma

Cevaplar

 • Koçtaş Temsilcisi06 Mart

  Merhaba, Şikayetiniz 4271049 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birimlere tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Fikret06 Mart

  Koçtaş çağrı merkezinden Perşembe günü aradılar, dosyayı incelemeden iletişime geçmişler! Yanlışlıkla iade ödemesi yapıldı diye mahkemeye bilgi vermişler! En inanılmazıda 11ay evvel alınmış duşakabini, original paketleri ile beraber kendilerine hizmet eden kargo şirketlerine randevu üzerinden teslim edecekmişim! Dairedeki insanlar ne yapacak dedim duşakabinsiz, cevapsız konuyu kapatıp 5 gündür daha geri dönecekler! Bugün mesai saati sonuna kadar gerekli duşakabinin ödemesi yapılmaz ise, çarşamba günü mahkemenin vermiş olduğu kararına yalandan verdiğiniz beyanınızdan dolayı itiraz edeçeğim, bilginize!

 • Koçtaş Temsilcisi01 Mart

  Merhaba, Şikayetiniz 4271049 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birimlere iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Fikret01 Mart

  ... .Sonunda mahkemelik olduk, ve davayı kayıp ettiniz! Ama gitmişsiniz mahkemeye “biz ödemeyi 12kinci ayda iade ettik” diye mahkemeye bir de gerçeği yansıtmayan döküman göndermişsiniz! Ticari yaklaşımınız, ve müşteri ilişki tarzınızı ne Koçtaş markasına ne Koç Holding’e bir türlü yakıştıramıyorum! Sizleri bu konu ile ilgili, üç gün evvel bilgilendirdim! Duş teknesi ile ilgili Mağduriyetimiz daha 11 aydır devam ediyor! Ama daha hiçbir türlü pozitif gelişme yok! Ben sizleri iyi niyetimden dolayı bilgilendirdim, yakında mahkemeye itirazımı yaparım, ama hem kendinizi hem bizleri gereksiz yere hem yormuş olacaksınız hem gereksiz yere masraf yaptırmış olacaksınız!

 • Fikret20 Mayıs 2017

  Yeni gelişme: - 16/05 Salı günü Horoz Kargo üretim hatalı kıs dolabı Koçtaş 'a teslim etmiş, ne kargo hizmeti! - 17/05 Çarşamba günü daha ilk defa ottoman tek kapılı duşakabin üreticisi olan SRC / Hydrokabin ile Koçtaş iletişime geçmişler onlarda beni Cuma günü aradılar... ! Doğrusu pes yahu, bu zamana kadar ne yaptınız, sizlerle defalarca detaylı bir şekilde mağduriyetimizi ilettik, sizlerle konu ile iletişime geçeli 44 gün olmuş, bu nasıl kurumsal çalışma yöntemi, bu nasıl kurumsal holding yapısı anlamak mümkün değil! - Artık konu Pazartesine kadar çözümlenmez ise, gerekli ihtarname gönderilecek!

 • Fikret09 Mayıs 2017

  Değerli Koç ta ki arkadaşlar, duşakabinin bize teslimatı yapılalı 33 gün oldu, daha ortada hiçbir çözümünüz yok! Lanet olsun... !

 • Koçtaş Temsilcisi04 Mayıs 2017

  Merhaba, İletinizde bahsettiğiniz konu ile ilgili gerekli yönlendirmeler yapılarak ilgili birime iletilmiş olup tarafınızla en kısa süre içerisinde irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Fikret03 Mayıs 2017

  Üretim hatalı kis bahçe dolabın' da yeni gelişme: Kargo şirketi dün aradı yarın almaya geleceklermiş aksilik olmaz ise! Duşakabin ile ilgili olarak şu ana kadar hiçbir yeni gelişme yok! Gerçek şudur duş teknesi bu süreye kadar yerine yerleşti, bundan sonra ağır olan cam kapı takılırsa yerinden oynayabilir kanısındayız, bu da sonradan problem çıkartabilir! Benim sizlere önerim bu duşakabini komple geri alın, bize satılan ürünün aynısını eksiksiz olanı ile değiştirin, bize de harçamış olduğumuz silikon tüblerinden ekleyin yoksa bu problem artık böyle devam etmez, hemen hemen bir aydır sizlerin tarafından çözüm bekliyoruz... !

 • Koçtaş Temsilcisi30 Nisan 2017

  Merhaba, Şikayetiniz kayda alınarak ilgili birimlere tekrar iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

 • Fikret29 Nisan 2017

  ... Evinizi çok seviyorsanız koctas.com.tr 'den alışveriş yapmayın, belki bu Koçtaş Mağazaları içinde geçerli'dir! Çünkü 10/04/2017'den beri: a-) eksik olan Ottoman model duşakabin 'nin tek olan kapısını tutacak parçayı bekliyoruz, kapı yerine örtü kullanıyoruz ama her taraf örtü dahil ıslanıyor, eğimli olan cam kapıyı odanın birinde duvara yaslamak meçburiyetinde kaldık. Defalarca kendileri ile iletişim yaptık çözüm şu ana kadar "0"! b-) Kis bahçe dolabı üretim hatalı, bununda kargo ile tekrar geri alınmasını bekliyoruz, şuana kadar sonuç "0"! İki konu ile ilgili olarak şuana kadar hiçbir şekilde sonuç odaklı çözümlerini görememekteyiz! koç Holdingle alakalı olarak hakikaten kurumsal çalışma anlayışlarında artık derin kuşkularım oluşmaya başladı!

 • Fikret25 Nisan 2017

  ... Bugün tarih 25/04/2017 bizde bekliyoruz, duşakabinin kapısıda oda'da sizlerin çözümünü bekliyor, kapı kayar kırılır mesuliyet sizlerin!

 • Koçtaş Temsilcisi19 Nisan 2017

  Merhaba, Şikayetiniz 3423426 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili birime iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön