Koçtaş ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Kumsal'ın şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Koçtaş Çalışanları Ve Ürün Kalitesizliği

1.758görüntüleme
Kumsal
Kumsal 30 Ekim 2020 12:09

29 Ekim 2020 günü Koçtaş Bayrampaşa mağazasından bir adet sürgülü kapı gardırop bir adet şifonyer bir adet de çalışma masası satın aldım. Ürünlerin ödemesi kasada fakat teslimi ödeme sonrası açık otopark teslim noktasında yapılmakta. Fişimi ilgili çalışana verdim ve ürünlerimi beklemeye başladım. Benden sonraki müşterilerin teslimleri gelmesine rağmen benim ürünlerim 50 dakika boyunca gelmedi. Görevlilere daha ne kadar bekleyeceğimi sormama rağmen fiş nerede fişi kim aldı gibi bir mağduriyet yaşattılar. Bir çalışan bekleyeceksiniz diye bağırıp üzerime yürüdü. Üslup çok kötüydü ve haddini aşarak hakarette bulundu. Bir başka çalışan aracılığıyla ürünlerim bir saati geçkin sürede geldiğinde ise kontrol etmek istediğimi söyledim. İlk açtığım ürün masaydı ve köşelerden kırık çıktı. Eğer kontrol etmeseydim ürünü kırık şekilde eve götürecektim. 

Başka bir masa getirildi ve o da kırık çıktı. Hasarsız ürün gelene kadar yine bekledik. Ambalajı çok büyük olan ürünleri açmak mümkün olmadığı için eve getirildi ve evde açıldı. Açılan her pakette mobilya kabarması, renk soyulması vardı. Aldığım ürün kalite sınıfı olarak en iyi ürünlerden diyebilirim. Ya daha uygun fiyatlı bir ürün alsaydım montaj yapamadan elimde mi kalacaktı? Ayrıca şifonyer kutusunda ürün kurulum bilgileri yoktu. Ürün kurulum için eklenen vida çivi ve ekipmanlar istisnasız eksik çıktılar. Uzun zamandır böyle kalitesiz bir hizmet almamıştım. Hiçbir ürünü showroomlarında durduğu gibi değil. Çalışanlarından paranızla hakaret işitmeyin.

Koçtaş Logo
Koçtaş30 Ekim 2020 12:12

Merhaba Kumsal Hanım, Geri bildiriminizi mağazamıza ileterek takip sürecini başlattık. 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler