Koçtaş  ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Burcu'nun şikayet sonucundan memnuniyeti

         

Koçtaş Brandium Mağazası Montaj İçin Ulaşamamak

484görüntüleme
Burcu
Burcu 17 Kasım 2020 20:49

Brandium mağazasında bir köşe koltuğa karar verdim ve mağazadan alırsanız lemlerinizi hızlandırırız, buradan satış yapmak istiyoruz dediler. Hadi dedim ilgilendiler yapalım. Bozuk kiosk ile yarım saat uğraşıldı hiç abartmıyorum. Sonunda sipariş verildi. Keşke internetten verseydim. Çünkü montaj için aramam gerekiyordu. Cevap veren yok. Müşteri hizmetlerini aradım. Not ilettiler onlar da. Aranmışım iş saatimde sanki telefon başında bekliyorum ben geri döndüm açan yok. Kaç kez aradım bilmiyorum artık. Açan yok. Sabah saatlerinde biri açtı. Montajla ilgilenen arkadaş öğleden sonra geliyor dedi. Ben çalışan insanım sizin telefonlarınızı mı bekleyeceğim? Ben de çalışıyorum ve telefonum sessizde olmak zorunda isim gereği. 20.00de işimin bittiğini belirttim. Kendisi 20.00-21.00 arası aranmak üzere not yazdığını belirtti. 

Saat 20.00 oldu. Bekliyorum. Ben aradım 20.12de. Mağazanın çalışma saatleri 11.00-21.00, şu an mesai saati dışı. Tekrar arayın diye kayıt çıktı! Saat daha 21.00 olmamış. Şu anda arayan soran yok saat 21.00e geliyor. Müşteri hizmetlerinin de mesai saati değilmiş. Ne kurumsallık ne güzel hizmet anlayışı. Bravo. Madem montaj için süründürüyorsunuz. Baştan söyleyin de almayalım. Mağazadan alındı diye müşteri hizmetlerinden ya da internetten montaj isteğinde de bulunamıyoruz. Bu ne saçmalıktır anlamadım koltuk parçaları öylece duruyor. Ben de yerde ya da sandalye tepesindeyim. Bir daha Koçtaş'tan böyle bir alışveriş yapmayacağım.

Koçtaş Logo
Koçtaş18 Kasım 2020 09:12

Merhaba Burcu Hanım, Geri bildiriminizi mağazamıza ileterek takip sürecini başlattık. 2 iş günü içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Burcu
Burcu19 Kasım 2020 23:50

Mağazadan arayıp montaj için cumaya randevu verdiler oersembe mesaj gelecek montaj saati için dediler. Ödemeyi yaptım. Mesaj falan yok. Dalga geçiyorsunuz siz bayağı ya.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler