sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Koçtaş Beyza Avangart Gardırop 9 Ay Sonra Çöktü!

Ufuk Ufuk23 Ekim 15:24

04.01.2020 tarihinde Koçtaş internet sitesi üzerinden sipariş verdiğim ürünlerden biri olan Beyza avangart aynalı 6 kapaklı 2 çekmeceli gardırop 21.01.2020 tarihinde teslim edildi. 1.499 TL tutar 9 taksit ile kredi kartım üzerinden ödemesi yapıldı. Gardırobun son taksitini ödedikten sonra geçen hafta gardırop çöktü. Gardırobun içerisinde kışlıklarımız vardı. Yaz aylarında kışlıkları, kış aylarında yazlıkları koymak için satın almıştır. Gardırop tavan kısmında bulunan kilitli civatalarını yerinden patlatmak suretiyle aşağıya doğru çökme oluştu. Koçtaş ile görüşme sağladığımızda mail adreslerine görsel göndermemiz istenildi. 

Mail ile görselleri gönderdiğimizde cevaben firma ile görüştükleri, çökmenin kurulum kaynaklı olduğu, herhangi bir şey yapamayacakları tarafımıza söylendi. Kesinlikle kurulum kaynaklı bir eksik vida parça eksikliği bulunmamakta ve tüm açılardan fotoğrafları elimizde mevcuttur. 9 ay sonra kışlık kazakların, kaban, ceket v. S olduğu gardrobun çökmesi böyle izah edildi! Öncelikle Tüketici Hakem Heyeti olmak üzere tüm yasal haklarımız sırası ile kullanılacaktır. Bir kısım fotoğraflar ekte paylaşılmış olup, takdirlerinize sunarım.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Ufuk 23 Ekim 15:37

Arkadaşlarınız ile 2 defa görüştük. Montaj kaynaklı olduğu, gardırobun hareket ettirildiği filan söylendi. Gardırop kesinlikle hareket filan ettirilmedi. Montaj kaynaklı bir eksik parça, civata filanda yok. Yerinde incelemenizi talep ediyorum.

Koçtaş Logo Koçtaş 23 Ekim 15:28

Merhaba Ufuk Bey, Geri bildiriminizi yetkili ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa süre içerisinde sizinle iletişime geçerek son durum bilgisini ileteceğiz. Saygılarımızla, Koçtaş Çözüm Merkezi Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler