25 Ekim 2016

Koçtaş Banyo Dolabı Üst Alt Demonte Ünite!

Müşteri memnuniyetinde son nokta nasıl oldu da sıyırıp sağlığımdan olmadım şükrediyorum. Koçtaş Vialand mağazasından demonte halde duvara monte edilen cinsten banyo dolabı aldım 440 TL. Montaj için ayrıca 70 lira para verdim. Montaj ekibi dolabı banyoma monte etmeye çalışırken su tesisat borumu patlattı ekip. Bunun için bir şey yapamayacağını söyleyip elinde ki tablete bir şey yazıp basıp gitti. Vana mı kapatıp antrede bıraktıkları dolaplarla baş başa kaldım.

Mağazaya telefon açıp suyumun kesildiğini yeni yaptığım banyomda tadilat işi çıktığını acilen oluşturdukları hasarın karşılanmasını talep ettim. Yok mağaza müdürümüzü danışalım yok genel müdürlüğü arayalım yok taşerona ulaşamıyoruz deyip beni 2 gün susuz bıraktıktan sonra bana dönüp bir sonraki gün eksper gönderecekleri söylediler. Baktım bir şey olmuyor kendi cebimden hallettim. Beni sinir küpüne çevirdiğin için sağ ol var ol Koçtaş.

Cüneyt 480 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi25 Ekim 2016

    Merhaba, Talebiniz 3005687 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön