05 Eylül 2013 #1995838

Koçtaş Ayıplı Ürün Satıyor!

Ayıplı Mal: Ambalajında etiketinde, tanıtma ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan veya satıcı tarafından bildirilen mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir.


Yukarıda ayıplı malın açıklamasını yazma gereği hissettim çünkü Koçtaş bu kavramı bilmiyor. Koçtaş Balçova şubesinden çelik kapı ve multi sistem için ek ücret ödeyerek aldığımız kapı takıldığında müşteri temsilcinizin bizi yanlış bilgi verdiği üzerindeki multi sistemin manuel olduğu ortaya çıktı. Yani biz Koçtaş tarafından yanıltıldık.

Birsen 122 Okunma

Cevaplar

  • Birsen09 Eylül 2013

    Koçtaş mı bir daha asla.... Kurumsal bir firma diyerek güvendiğimiz, ürün için bile bile daha fazla ücret ödediğimiz, birimleri arasındaki iletişim dahi kuramayan, olayları sonuca ulaştıramayan bir kurumla uğraşacağınıza, firmaya gidip doğru bilgiye ulaşarak ürününüzü satın almak en mantıklısı.

  • Birsen09 Eylül 2013

    İlgili birimlere yönlendirdiğinizi söylediğiniz sorunumuzla ilgili hiçbir yanıt, açıklama veya sonuç yok. Koçtaş'ın müşteri hizmeti anlayışı bu mudur? Satış elemanı, kapı bölümü sorumlusu, müdür yardımcısı ürünü bize yanlış tanıttıkları için özür dileyip haklısınız derken sizin hala çözüm bulmayışınıza anlam veremiyorum. Standart bir mesajı bizlere ileterek hiçbir şeyi çözmüş olmuyorsunuz.

  • Koçtaş Temsilcisi05 Eylül 2013

    Talebiniz işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Koçtaş Müşteri Hattı Tel: 0850 210 5050 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön