15 Ekim 2015
Yorum Yap
#3921987

Koçtaş 1 Aydır Yaşadığım Sorun Hala Devam Ediyor

Kurulum kılavuzunun gönderilmemesiyle başlayan sorun "5-6 gün" içinde ancak gönderilerek çözüldü. Şimdi de vida yuvaları uyuşmuyor ve yatak başlığı sallanıyor ve sağlamlığı hiç yok, yaslanmaya korkuyorum kırılacak diye. Müşteri hizmetlerini aramama rağmen tarafıma dönüş yapılmadı, 3-5 gün sonra "benim tekrar aramam " ile sorunun çözüldüğü söylendi. Sorunun çözülüp çözülmediğini bilebilmemiz için tekrar aramamız gerekiyor demek. Çözüm ayak kısmının başlık kısmına getirilerek değiştirilmesi yönünde fakat hiçbir mantığı yok, fakat buna rağmen yine de denedim ve tabi ki sonuç alamadım. Mail ile ürünün "fotoğraflarını bile" gönderdim, bana yapılan bir geri dönüş yok. Böyle birşey yok!

Osman Osman 179 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi27 Ekim 2015

    Merhaba, Müşterimiz ile görüşülerek şikayetleri çözümlenmiştir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Osman16 Ekim 2015

    Koçtaş'tan internet üzerinden aldığım Viola Karyolanın yatak başlığı ile olan bağlantısında vidaları yerleştirebileceğim vida yuvaları, olması gereken yerlerinde değil. Bayramdan önce Yenibosna şubesinde tutanak tutmalarına ve internet şubesinden aldığımı söylememe rağmen, bugünkü arayışımda internetten alınan ürünlerin tutanaklarını tutmadıklarını söylediler. 2 haftadır ben neden bekliyorum? Neden olumlu veya olumsuz bilgilendirilmiyorum? Karyolanın yatak başlığına yaslanmaktan korkuyorum, kendi yatağımda hareket edemiyorum.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler