05 Kasım 2018
#11113442

Bursa Korupark Koçtaş Çok Düzensiz!

Bursa Korupark Koçtaş şubesi kadar düzensiz, dağınık, ilgisiz bir mağaza görmedim. Adamlar resmen satış yapmamak için çaba sarf ediyorlar. Reyonlarda çalışan bulmak ve sizinle ilgilenmelerini sağlamak oldukça zor.


Çoğu ürünün fiyatı yok. Yerler delik deşik. Örneğin boya reyonunda kimse yok, kapı kollarının olduğu reyona gidiyorsunuz oradaki çalışandan yardım istiyorsunuz, arkadaş yönlendireyim diye cevap alıyorsunuz fakat personel yönlendirilmiyor.


Sonra bir daha gidiyorsunuz birisi bakacak mı diyorsunuz çalışan cevap vermiyor direk telefonla birisini arıyor ama cevap yok. Sonra bilmem ne abla boya reyonuna anons çektirsene diyor ama sizinle dönüpte muhatap olmuyor.


Çünkü biz insan değiliz o yüzden muhatap olmuyorlar. Yani siz 10 saniyelik bir yardım alabilmek için 15 dakika personel bekliyorsunuz. Bunu ilk defa değil bu mağazaya her geldiğimde yaşıyorum. Bu mağazaya acil bir şekilde çeki düzen verilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Burak Burak 3.409 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi06 Kasım 2018

    Merhaba, Şikayetiniz 5000362 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler