Tevfik Y. Teşekkür Mesajı

Koçtaş Yenibosna Şubesindeki Olcay Bey'e de çok teşekkür ederim diğer personelleri gibi değil sağolsun dediğim bir lafı ikiletmedi bile :)

Koçtaş Yenibosna Şubesi Personeli İlgisiz.

Tevfik Y. |

2 yıl önce Yenibosna Koçtaş'tan aldığım blyss marka kule tipi vantilatör arıza yaptı. İnternetten araştırdım Koçtaş'ın kendisi bizzat teknik destek veriyormuş, bende ürünümü alıp gittim. Oradaki ürün iade değişim bölümünde çalışan bayan bana ürünümün garantisi bittiği için paramla bile tamir edemeyeceklerini herhangi bir elektirikçiye gitmem gerektiğini söyledi.

Buradan anlaşılıyor ki bu firma sattığı ürüne sahip çıkamayacak kadar basit bir firma. Sizlere bir mağdur olarak tavsiyem Paranızı sokaktan toplamadığınıza göre bu firmadan herhangi bir ürün almayın.

Bu arada ürünü elektrikçiye götürdüm elinde bu aletin parçası olmadığını ve bulamayacağını belirtti anlayacağınız 200 tl param çöpe gitti.

Etiketler :

Yetkili Servis Yönlendirme Personel Davranışı Personel İlgisizliği Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tevfik Y.
  01 Ağustos
  01:35

  Koçtaş Yenibosna Şubesindeki Olcay Bey'e de çok teşekkür ederim diğer personelleri gibi değil sağolsun dediğim bir lafı ikiletmedi bile :)

 • Tevfik Y.
  01 Ağustos
  01:15

  sikayetvar.com' a sonsuz teşekkürler onların sayesinde şikayetim sonuca ulaştı. Ama koçtaştan alışverişmi bir daha asla...

 • 25 Temmuz
  11:16

  Talebiniz 703076 numaralı bildirim ile işleme alınıp, ilgili birimlere yönlendirilmiştir. En kısa sürede geri bildirim sağlanacaktır.

  Koçtaş’a göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla
  Koçtaş Müşteri Hattı
  Tel: 0850 210 5050
  koctasmusterihizmetleri@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr