Koçtaş Ürünüm Gelmediği Halde Geldi Bildirimi Yok!

Aykut Ö. |

14.11.2015 tarihinde verdiğim sipariş gelmemiş olmasına rağmen sistemde geldi görünmektedir, ayrıca 16.11.2015 tarihinde dağıtıma çıkan kargomun, 3 iş günü içerisinde geleceği müşteri temsilcileri tarafından bildirildi. Temsilcilerle harcadığım onca zamana rağmen, herhangi bir geri dönüş alamadım, sürekli konunun ilgili birime iletildiği yönünde bilgi verdiler.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Online Satış ve İşlemler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Aralık
  17:03

  Merhaba,

  İade işlemleriniz en kısa sürede tamamlanacak olup ücret iadeniz gerçekleştirilecektir. Kargo kaynaklı yaşanan aksaklık sebebiyle siz değerli müşterimizden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr

 • Aykut Ö.
  02 Aralık
  14:17

  Henüz teslim edilmeyen bir siparişte iade değil iptal söz konusudur, sipariş iptali konusunda da, kargo konusunda yaşadığım sıkıntıyı yaşamaya devam etmekteyim, sistemde hale talepte bulunuldu görünmektedir, herhangi bir bilgilendirme gelmedi, iptal işleminin en kısa sürede tamamlanmasını rica ederim.

 • 28 Kasım
  10:24

  Merhaba,

  Müşterimiz ile görüşülerek iade işlemi başlatılmıştır. Kargo kaynaklı yaşanan aksaklık sebebiyle siz değerli müşterimizden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Koçtaş Müşteri Hizmetleri
  Tel: 0850 209 50 50
  bilgi@koctas.com.tr
  www.koctas.com.tr