01 Şubat 2016

Koçtaş Ürün Zamlı Satıldı.

Bodrum üst modül mutfak dolabı modelini beğendik ve satın almak istedik. (Aralık ayının başında) ürünün bulunduğu alanda ürünün olmadığına dair hiçbir uyarı yazısı yoktu. Çalışan arkadaşlardan bilgi almak istediğimizde onlarında bilgisiz olduğunu fark ettim.

Dört kişiyle görüştük en sonundaki açıklama sene sonundaki depo ürün sayımı yapılıyor, bu durumdan dolayı şu anda yok. Başka bir şubenizde var mı yok dediler. Ürünü satın alsam ne zaman gelirse teslim alsam dedim, bu şekilde satış gerçekleştiremiyoruz.

Ürünün gelecek mi bilmiyoruz dediler. Ocak ayının başında sorun dediler. Ocak ayının sonunda geldi ürünü satın alayım dedim, 200 TL iken 250 TL olmuş 2 adet aldım 100 lira zamlı sattılar.

Raşit 131 Okunma

Cevaplar

  • Koçtaş Temsilcisi03 Şubat 2016

    Merhaba, Yaşanan aksaklık sebebiyle siz değerli müşterimizden özür diler, anlayışınız için teşekkür ederiz. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

  • Koçtaş Temsilcisi01 Şubat 2016

    Merhaba, Şikayetiniz 2132458 numaralı bildirimle kayda alınarak ilgili mağazaya iletilmiş olup en kısa süre içerisinde tarafınızla irtibata geçilecektir. Koçtaş’ı tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz. Koçtaş Müşteri Hizmetleri Tel: 0850 209 50 50 [email protected] www.koctas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön